PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31279}

Obywatel Kane

Citizen Kane
7,8 57 770
ocen
7,8 10 1 57770
8,7 37
ocen krytyków
Obywatel Kane
powrót do forum filmu Obywatel Kane

Natomiast zawsze będzie to gratka dla historyków filmu, a także operatorów kamer, montażystów i reszty ekipy filmowych, którzy widzą smaczki i techniczne rewolucje, który film wnosi w język kinematografii.

Podobnie ciężko dziś piać z zachwytu nad wynalezieniem koła, mając wokół siebie setkę okrągłych przedmiotów w zasięgu wzroku.

ocenił(a) film na 9
oppserwatorr

,,Dla 99% odbiorców dziś fenomen tego filmu jest niezrozumiały". Skąd ta informacja ? Czy może jednak mylne przypuszczenie , błędne przekonanie ...

Jacek_Pedzisz

Nie okraszasz go wstępem, że to akurat ten film, i puszczasz Kowalskiemu, który nie zna tej produkcji. Chcesz mi powiedzieć, że dzisiejszy, statystyczny widz padnie rażony gromem widząc czarnobiałą, nudną historię, która na tle obecnej konematografii wygląda jak dowcip? To tak jakby kibic Man City oglądnąć mecz piłki z tamtych czasów i oszalal krzycząc, że to najlepszy futbol swiata.

Nie. Tam się nie stanie, i nie ma co dorabiać ideologii. Po prostu.

ocenił(a) film na 9
oppserwatorr

Tak się składa że oglądałem go z młodszym bratem który jest takim kinomanem jak ty znawcą futbolu , zresztą porónanie tak trafione jak bramki Mutu w Chelsea . Wracając do meritum był pod wrażeniem po projekcji tego filmu . Ideologię to akurat dorabiasz ty . Ciao.

Jacek_Pedzisz

Kompleksy widzę podleczone bezsensownym wtrętem z Mutu i pojazdem osobistym; przewidywalne. Idź i nie grzesz więcej wiedząc, że mam rację. Żegnam ciepło Ciebie i brata również.

ocenił(a) film na 9
oppserwatorr

Podobnie jak dawni mieszkańcy półwyspu Jukatan stosowali od groma kółek , kółeczek w zabaweczkach , wozów oraz innego praktycznego zastosowania dla koła nie znali , i nad czym tu piać co .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones