PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699039}
5,7 27 029
ocen
5,7 10 1 27029
4,9 20
ocen krytyków
Obywatel
powrót do forum filmu Obywatel

Dodam jeszcze, że filmu nie oglądałem, ale mam taki zamiar. Wiem, że zaraz zleci się tu
rzesza oburzonych znawców sztuki filmowej i będzie mi przypisywać trolling, hejtowanie itp. Już
się uśmiecham na te Wasze komentarze :)

Ktoś zatem zapyta jaki mam w tym cel? Sprawa jest bardzo prosta. Mam dość wmawiania mi
przez pedofilii w sutannach co jest grzechem, a co nie. Dość mam wmawiania mi jakie mam mieć
wartości, bo tylko oni wiedzą jakie są dobre i jakimi powinienem się kierować w życiu. Mam dość
walki z ludźmi, którzy na dowody o tym, że księża są dziwkarzami, pedofilami i wszelkiej maści
zboczeńcami wmawiają mi że to pomówienia. Wreszcie mam dość tego, że wielcy obrońcy
wiedzą lepiej co czuje, jak ocenia i jakie ma zdanie na dany temat cała Polska i Polacy!

Są filmy o takich "bohaterach" jak Irena Sendlerowa czy Witold Pilecki, ale jaką zrobiły karierę, to
widać.. Widać też, jak wszystkie instytucje, sponsorzy oraz ludzie kina garną się do produkcji i
finansowania tego typu badziewi. Nikt nie daje pieniędzy, to co to znaczy? Popyt podaż!
Prawdziwy bohater, to jest "Pani Zofia". która za 700 PLN emerytury czy renty robi wszystkie
opłaty, kupi leki i żyje cały miesiąc.

Odpowiedzcie sobie sami, zanim wylejecie wiadro pomyj za tą lachę wyłożoną na wszystkich
narodowców i innego tego typu chamstwa i kibolstwa.

ocenił(a) film na 1
berni_

nie masz mózgu , dziękuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones