PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699039}
5,7 27 029
ocen
5,7 10 1 27029
4,9 20
ocen krytyków
Obywatel
powrót do forum filmu Obywatel

Ludzie nie chcą iść na tego gniota więc trzeba w mediach poużalać się o polskim ciemnogrodzie, tak wygląda obecnie marketing, przynajmniej może lemingi uda się ściągnąć do kina, aby nie było klapy.

ocenił(a) film na 1
Pseudoautochton

Klapa i tak będzie, film żenujący pod każdym względem. Za darmo szkoda czasu a co dopiero za to płacić.

ocenił(a) film na 5
Ivan_The_Maskarator

Wg mnie przesadzacie i niepotrzebnie wszystko upolityczniane jest. Sztuka jest sztuką i nie można jej interpretować, poprzez pryzmat swoich przekonań politycznych. Panie Ivanie używasz wg mnie za mocnych słów, bo niestety mamy na pęczki o wiele gorszych produkcji, które nawet nie powinny być porównywane do nowego filmu Stuhra.
Swoją drogą nie jest to udany film, ponieważ pomimo dość ciekawego pomysłu jest kiepsko, jak na obecne standardy, wykonany (chodzi mi głównie o scenografię, kostiumy etc) i to jest jego największy problem.

ocenił(a) film na 1
bornstubborn

Zgadza się-to nie jest najgorszy film świata. Po prostu poniosło mnie, bo w telewizji przedstawiają to, jako arcydzieło a konfrontacja z rzeczywistością jest bolesna.

ocenił(a) film na 5
Ivan_The_Maskarator

Obok arcydzieła to to nawet nie siedziało, ale miejscami bawił. Wiele gorszych polskich filmów wyszło w tym roku. Pozdrowienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones