Film z poczatku skojarzyl mi sie z "Lokatorem". Trudno porownywac to do klasyka, ale widać prace bardzo utalentowanych ludzi . Obraz jest nietuzinkowy, sama praca kamery tworzyla ze scen zwyczajnych, nudnych, typowych, cos innego, nie przegadanego. Generalnie caly film jest nie przegadany, do konca nie widzimy "tego...
więcej