PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581641}
4,4 338
ocen
4,4 10 1 338

Occupant
powrót do forum filmu Occupant

Ciekawy scenariusz który potrafi zaciekawić widza.Ma swój swoisty klimat.Spokojnie mogę polecić.

ocenił(a) film na 1
abraxas99

Ty tak na serio? może filmy ci się pomyliły ? połowę filmu czekałem na cokolwiek a drugą przewijałem, dramat to jest owszem ale pod względem SCENARIUSZA.

Liquid_Snake_2

Może nie trzeba było przewijać!?

abraxas99

Chodzi o to, że ludzie różnych rzeczy wymagają od filmów. Mnie nie znudził, lubię takie kino. Nie wszystko trzymało się kupy, ale to tylko film... Dam 6/10

ocenił(a) film na 1
Suriana

Nie oczekuje od każdego filmu efektów z Transformersów czy głębokiej fabuły ale żeby było coś, cokolwiek ciekawego a tu pełno zbędnych nic nie wnoszących scen, w zamiarze miały budować klimat i pokazywać jak chłopak się stacza w swojej główce a zbudowali nudę.

Liquid_Snake_2

Chcieli pokazać jak facet dostaje potężnej paranoi zamknięty w obcym mieszkaniu i pokazali to w bardzo ładny sposób. Bez duchów, stworów i innych tego typu głupstw... Lubię tak. No, ale rozumiem że nie każdemu może się film podobać.

ocenił(a) film na 1
Suriana

Miło że nie zaatakowałaś mnie za mój komentarz, jedna są tu normalni ludzie szanujący odmienne zdanie/gust ;P

Liquid_Snake_2

Skąd wiesz że nudę jak tylko połowę obejrzałeś?Jak można wystawić ocena za połowę filmu?

ocenił(a) film na 1
abraxas99

Nie oceniam filmu jak nie obejrze do końca, obejrzałem całą pierwszą połowę a że życie jest krótkie nie chciałem go marnować na drugą i przewijałem skokami co 5sek na kliknięcie, z grubsza widziałem co się dzieje tylko przewijałem głupie nie potrzebne sceny gdzie NP. pan lokator kilka minut bawi się drutem kolczastym, sceny są nie potrzebne i powydłużane żeby z niczego zrobić film.

Liquid_Snake_2

Ale właśnie takie sceny budowały obraz jego psychozy, opętania czy co tam się z nim działo. Nie mogli tego zrobić inaczej.

ocenił(a) film na 1
Suriana

Nie ważne, już za późno, mnie nie zachwycił i nie polecam "koleżanko" ;D

ocenił(a) film na 7
Liquid_Snake_2

Film jest dobry,oczywiście jak często bywa końcówka nie zadowoliła.Słaba ocena wynika z braku zrozumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones