Film z poczatku skojarzyl mi sie z "Lokatorem". Trudno porownywac to do klasyka, ale widać prace bardzo utalentowanych ludzi . Obraz jest nietuzinkowy, sama praca kamery tworzyla ze scen zwyczajnych, nudnych, typowych, cos innego, nie przegadanego. Generalnie caly film jest nie przegadany, do konca nie widzimy "tego...
więcejCo do filmu to duzo nie bede pisal ale czy wam tez skojazyl sie z SILENT HILL 4??
Mam wrazenie ze tworca tego "dziela" czerpal garsciami wlasnie z silent hill 4.
A mianowicie:
1 dziura w sciane nie w lazience ale w szafie
2 "zmieniajacy sie" pokoj np jak Danny byl w amoku i jadl kocie zarcie to nie bylo nigdzie...