PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114652}

Ocean strachu

Open Water
5,2 10 054
oceny
5,2 10 1 10054
6,8 5
ocen krytyków
Ocean strachu
powrót do forum filmu Ocean strachu

gówno nad gównami

ocenił(a) film na 1

takiej kichy w całym życiu jeszcze nie widziałem. żałosna, amatorska gra aktorów, reżyser chyba był pijany, nic nie trzyma się kupy. po za tym jak może być to wzorowane na prawdziwych wydarzeniach skoro bohaterowie owych wydarzeń a zarazem jedyni świadkowie zginęli? po za faktem zgonu owych nieszczęśników nie można wiedzieć co naprawdę się im przytrafiło, bo niby skąd? reszta musi być wyssana z palca a raczej z dupy autora scenariusza. kicha z kałem!

hedonist

Cóż za wymowny tytuł... Ale to tylko o Tobie świadczy. Mi film się podobał, pokazał historię opartą na prawdziwych zdarzeniach - czego chcieliście? Wiader krwi i oszalłych z głosu rekinów? Dajcie spokój...

ocenił(a) film na 1
kristen_twilight

nie. ja po prostu chciałem dobrego kina a dostałem gówno. MNIE się film nie podobał i nazywam go gównem. mogę? mogę.
pzdr

hedonist

Chodzi mi o słownictwo ;/ Mógłbyś znaleźc jakieś inne słowa, jak ... nieciekawe, słabe. A nie od razu gówno... Błagam.

ocenił(a) film na 1
kristen_twilight

ale ja uwielbiam wulgaryzmy, układam je w bukiety, komponuje z nich ikebany. tak już mam. a w ogóle to umów się ze mną!
pzdr

ocenił(a) film na 3
hedonist

był to najgorszy film jaki kiedykolwiek oglądałem. A zrobiłem to tylko dla tego, bo był dobrze zareklamowany. Co mnie razi: Fatalna Realizacja, Monotonna Akcja( o ile w ogóle była). Aktorzy nie wiele mogli zaprezentowac siedząc 3/4 filmu w wodzie. Słaby film i tyle.

ocenił(a) film na 4
hedonist

skoro to największa kicha, jaką w życiu widziałeś, to oznacza tylko, że jeszcze bardzo mało widziałeś i mam nadzieję, ze będzie Ci to jeszcze dane... a gównami i dupami obrzucaj sam siebie, nie ludzi na forum, bo co innego opinia, do której każdy ma prawo, a co innego Twoje denne wulgaryzmy. Pozdrawiam, ode mnie 5,5/10

ocenił(a) film na 1
googaify

dzieki za twoja opinie koneserze z kielec, powinienes recenzowac w popcornie, heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones