PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135}

Oczy węża

Snake Eyes
6,6 17 561
ocen
6,6 10 1 17561
5,9 9
ocen krytyków
Oczy węża
powrót do forum filmu Oczy węża

Oglądając pierwsze kilkadziesiąt minut filmu po prostu miałem ochotę przełączyć kanał bo Cage był nie do zniesienia. Jakby miał ADHD i wypił potrójne espresso z amfetaminową śmietanką. Dopiero w miarę zagłębiania się głównego bohatera w intrygę zaczyna się ta część filmu, która była naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 8
agent_0700

a wg mnie jest to jeden z nielicznych filmów w których Cage pokazał, że grać umie..
jaki wg ciebie miał być? miał pałętać się po ekranie z cielęcym wzrokiem?

ocenił(a) film na 7
diana6echo

Jak już pisałem - w dalszej części filmu, gdy już przestaje się na siłę starać by być śmieszny gra naprawdę dobrze. Jednak ten początek mnie zniechęcił - dopiero za drugim razem (dobrze, że na Ale kino! często są powtórki) zdecydowałem się obejrzeć go w całości. Nie mam pretensji do Cage'a - gra to, co każe reżyser. Po prostu jego rola z pierwszych 20-30 minut filmu zupełnie mi nie przypadła do gustu. I tyle. Gdyby w tym czasie gościa z ADHD zastąpił te, który kilkadziesiąt minut później analizuje taśmy i rozmawia z bokserem o tym, że wie iż się podłożył, to wyszłoby to tylko temu filmowi na dobre (moim zdaniem).

agent_0700

jeśli masz zamiar zdradzać szczegóły filmu, napisz UWAGA SPOJLER. Po prostu wypada tak zrobić ;) by nie psuć innym oglądania.

agent_0700

Cage na ogół wkurza, ale bardzo pozytywnie zaskoczył w Kick-Ass, gdzie grał drugoplanową rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones