PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90970}

Odgłosy

Suspiria
7,0 15 168
ocen
7,0 10 1 15168
7,2 28
ocen krytyków
Odgłosy
powrót do forum filmu Odgłosy

wkurzający dubbing ze studia śmieszy,po za tym gdyby nie muzyka,to by była taka nuda, i ta krew-co to splesniały budyń truskawkowy, film jest kiczowaty jak holera,marna gra aktorów (w toxic avenger była lepsza-choć to zbita ze wszystkiego),przewidywalny,spo ka fabuła tylko wykonanie do kitu

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

jak miałeś daremną wersje to sie nie dziwie... ehhh żeby oceniać kopie jaką sie ma a nie film straszne. Poza tym ten film ma już swoje lata :) a gra aktorów jest świetna widac po nich wszystko to co powinno :) a jedyna rzecz do kitu w tym filmie to zakończenie niestety

Kejben

mam normalna wersję tego badziewia,nie obchodzi mnie ze ten fim ma swoje lata, jest po prostu nudny jak holera - :)powinien to krecić Polański,ogólnie kicz ,argento jest nudny jak flaki z olejem ,jedyne w jego filmach jest fajnego to zabójstwa

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

strach sie bać jakim Cie budyniem w dzieciństwie karmiono... ale masz do takowego uraz... przykro mi strasznie :( smutny ?? a może budyń ?? :P

ocenił(a) film na 4
Kejben

Ja też się dziwię tak wysokiej nocie dla tego filmu. Daję 7/10, bo dość specyficzny film, a lubię takie. Nie zachwycił mnie jednak.

I zgadzam się co do tej krwi - baaardzo średni kolor im wyszedł.

ocenił(a) film na 3
phil_anselmo

muzyka i ladna scenografia
reszta calkowicie do kitu
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones