PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 806
ocen
7,3 10 1 20806
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

Jeżeli miał to być głeboki, sklaniający do refleksji, poruszjący film to...nie był !!! Film o niczym...czy te pseudo-intelektualne wstawki Lelenda miały skłonić mnie do przemyśleń? Czy może ta straszna mina, którą grał przez cały czas Ryan Gossling? Cała fabuła była tak naciągana, że aż bolało...:( O czym dobitnie świadczy zakończenie. Tylko aktorstwo warte całej tej "moralnej" (?) sieczki ...strata czasu i tyle :/

AleEx

musze sie zgodzić...po godzinie wyłączyłem, co 10 minut jakieś pseudointelektualne gówniane monologi, które tak naprawde niczego nie mówią, ale widz przeżywa intelektualny orgazm bo nie rozumiąc tego bełkotu myśli ze ktoś tu właśnie odkrywa ameryke a to po prostu jedna wielka ściema. nawet przestałem sie zastanawiać czemu zabił chłopca... nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Dies__Irae

co w takim razie, jeśli ktoś ten "bełkot" zrozumiał?

ocenił(a) film na 8
yadire_2

Tragedia, pewnie jest pseudointeligentem, który udaje, że rozumie ten bełkot, żeby wszyscy podziwiali jego pseudointeligencję..;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones