PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 806
ocen
7,3 10 1 20806
6,1 7
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

...Skoro ktoś pisze "wywody zwyrodnialca, jak można tłumaczyć zbrodnię takimi głupotami, film o dupie"...itp.itd.
Po co komentujecie film, którego nie zrozumieliście? Czy Leland wyraźnie nie mówi: WIEM CZEGO ODE MNIE CHCĄ,- PRZYCZYNY...
...SZCZERZE W OGÓLE NIE PAMIĘTAM TEGO DNIA, NIE DLATEGO, ŻE NIE CHCĘ, BO MÓGŁBYM GO PAMIĘTAĆ, ALE PO PROSTU TAK NIE JEST. TO ZABAWNE CO CZŁOWIEK PAMIĘTA...Z TAMTEGO DNIA PAMIĘTAM TYLKO SŁOŃCE...
Czy to nie jest oznaka utraty kontroli, ekhem, niepoczytalności?
Jak ktoś chce zobaczyć zwyrodnialca
http://www.youtube.com/watch?v=2tpmWzADq2o&NR=1
Jak można mierzyć go miarą Lelanda...
Jakież było moje zdziwienie, kiedy wchodząc tutaj zobaczyłem TYLE nieprzychylnych ocen. Oczywiście, film nie musiał przypaść każdemu do gustu, a bo trochę w nim pustki i "paplaniny lektora" [którą ja osobiście w każdej formie lubię], problem nie jest "wybitnie ambitny" ale jakże ludzki. Mam też trochę dosyć tych wszystkich pokręconych filmów, gdzie widz zastanawia się jeszcze wiele godzin po seansie o co tak naprawdę chodziło, a po wejściu na każde forum dyskusyjne zdaje sobie sprawę, że nikt tak naprawdę tego nie wie. Lekkie kino moralizatorskie to jest to.
Jak dla mnie historia Lelanda jest cholernie smutna...ale czasem czuję, że jakby specjalnie dla mnie...a z resztą bez zbytniej ekspresji 10/10

Kapiszczur

zgadzam się w 100%. Film dawał do myślenia i bynajmniej nie był jednoznaczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones