PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1246}

Olej Lorenza

Lorenzo's Oil
7,4 13 436
ocen
7,4 10 1 13436
7,4 5
ocen krytyków
Olej Lorenza
powrót do forum filmu Olej Lorenza

Fajny film

użytkownik usunięty

:) fajny filmik mogę go oglądać godzinami i tak mi się nie znudzi:)

ocenił(a) film na 10

Jak można oglądać ten film GODZINAMI?:| sorki bardzo ale jest on bardzo smutny tzn smutny ale i wesoły jednocześnie;) Jest tam poprostu wiele strasznych ,przerażających scen ...Ja nie mogłbym GODZINAMI oglądać cierpienia innego człowieka... Fakt ze jest tam tez mnostwo wspaniałych momentów zycia Lorenza, ale film jest raczej smutny....

Ja nie wiem jak ty moglas napisac cos takiego - oglądac ten film GODZINAMI? Patrzec na cierpirnia malego dzieck?

Ja sama mam trójkę rodzenstwa i po takim filmie jeszcze bardziej doceniam to, co mam. Powinnismy codziennie dziekowac Bogu za to, ze nie cierpimy na jakas tego typu ciezka chorobe. Mam same mlodsze rodzenstwo - dlatego jestem szczegolnieczula na wiok ciepiacych dzieci. Sceny, w ktorych ten chlopczyk tak ciepial...brak mi slow...Plakalam, bo wiem jak mocna jest milosc do dziecka - brata, siostry..Nie umiem tego opisac slowami, tego co czuję w teh chwili..Takie filmy są potrzebne, oczyszzcają i otwierają oczy na wiele spraw....

użytkownik usunięty

"Powinnismy codziennie dziekowac Bogu za to, ze nie cierpimy na jakas tego typu ciezka chorobe"

Nie cierpię takich durnych wypowiedzi... dziękuj sobie bogu że zdrowa jesteś, tylko dlaczego Lorenzo mu podziękować nie mógł?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones