PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1246}

Olej Lorenza

Lorenzo's Oil
7,4 13 436
ocen
7,4 10 1 13436
7,4 5
ocen krytyków
Olej Lorenza
powrót do forum filmu Olej Lorenza

Ja nie wiem jak ty moglas napisac cos takiego - oglądac ten film GODZINAMI? Patrzec na cierpirnia malego dzieck?

Ja sama mam trójkę rodzenstwa i po takim filmie jeszcze bardziej doceniam to, co mam. Powinnismy codziennie dziekowac Bogu za to, ze nie cierpimy na jakas tego typu ciezka chorobe. Mam samo mlodsze rodzenstwo - dlatego jestem szczegolnie czula na widok ciepiacych dzieci. Sceny, w ktorych ten chlopczyk tak ciepial...brak mi slow...Plakalam, bo wiem jak mocna jest milosc do dziecka -brata, siostry..Nie umiem tego opisac slowami, tego co czuję w teh chwili..Takie filmy są potrzebne, oczyszzcają i otwierają oczy na wiele spraw, pozwalaja docenic to, co mamy, ludzi, ktorych kochamy zawsze....

użytkownik usunięty
_KaSiEk_

yez mam młodsze rodzenstwo,a scislej brata,i doprowadza mnie psychicznie do takiego stanu ze przez tydzien mieszkałam u przyjaciółki,bo myslałam ze mu zrobie krzywde.
Okrutne co?Ale nie kazdy ma taka sytuacje w domu jaką jak mniemam Ty,nie kazdy jest tak przywiazany.Oczywiscie,ze wcale nie zycze mojemu bratu czegostakiego,w zadnym wypadku nie chciałabym aby cierpiał,ale nie mow tu,ze jak ona mogła bla bla bla,jej chodziło o to,ze film ejst ciekawy i dlatego go moze ogladac,to tak jak fani Piły,tez mogliby ja ogladac godzinami,a tam juz kompletnie ludzia dzieja sie straszne rzeczy.
Jasne,ze chłopczyk cierpiał,choroba to straszna rzecz.Ten film jest naprawde swietny..

Pisanie, ze film tego typu mozna ogladac godzinami, jest nie na miejsu. Ja nie twierdze, ze ta z ta dziewczyna jest cos nie tak, to poprstu zle sformulowane zdanie, chciala powiedziec cos innego, ale uzyla zlych slow i nie wyszlo...Chyba nalezaloby nauczyc się poprawnie formulowac zdania, skoro sie juz umie pisac....Ja mam siostre mlodsza o 9 lat, i braci blizniakow mlodszych o 14 lat...To oczywiste, ze czesto - a wlasciwie pare razy na dzien - doprowadzaja mnie do furii i do stanu "bilej goraczki"...To jest normalne jak biegają ci pod nogami 3 male rozwydrzone stworzenia.. :P:PMoją siedmiletniej siostrze mam ochote nieraz naprawde cos zrobic...Ake takie cos uczy cierpliwosci. Kochm ich i te wszystkie nnuieporozumienia sie rozmywają.

rOZUMIEM CIE - JESLI CHODZI O TWOJEGO BRATA. jA MAM NIE RAZ TAK SAMO :d

_KaSiEk_

Jesli ktos tu ma z głowa to ta osoba jestes Ty Kasiek...

Motorcycle_Boy

Ja nie napisalam, ze ktos ma żle z glowa, wiec naucz sie poprawnie czytac zanim sprobujesz kogos obrazic...Nie wdaje sie w dyskusje z ludzmi, ktorzy tak poprostu sobie obrazaja innych. Jezeli mam zle z glowa, ze pisze tak o swoim rodzenstwie: ze ich kocham, itd. to bardzo sie ciesze, ze nie jestem normalna.

Motorcycle_Boy

Ja nie napisalam, ze ktos ma żle z glowa, wiec naucz sie poprawnie czytac zanim sprobujesz kogos obrazic...Nie wdaje sie w dyskusje z ludzmi, ktorzy tak poprostu sobie obrazaja innych. Jezeli mam zle z glowa, ze pisze tak o swoim rodzenstwie: ze ich kocham, itd. to bardzo sie ciesze, ze nie jestem normalna.

Motorcycle_Boy

Ja nie napisalam, ze ktos ma żle z glowa, wiec naucz sie poprawnie czytac zanim sprobujesz kogos obrazic...Nie wdaje sie w dyskusje z ludzmi, ktorzy tak poprostu sobie obrazaja innych. Jezeli mam zle z glowa, ze pisze tak o swoim rodzenstwie: ze ich kocham, itd. to bardzo sie ciesze, ze nie jestem normalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones