PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 084
oceny
6,4 10 1 109084
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

wiem, że od razu poleję się fala krytyki. Na prawdę starałem się dostrzec jakikolwiek plus w tym filmie. Nie dostrzegłem go. Gra aktorska na totalnym dni, fabuła może i ok dla 10 latka. Nie polecam!

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się, dlatego podpisuje się pod twoim postem!
Bubel i kicz jakich mało! Nie wiem za co ta ocena.. (Wzięli ja sobie z kosmosu! A możne jednak, ludzie są naprawdę tak durni?)
Nie warto marnować czasu, dlatego gorąco nie polecam! ;)

użytkownik usunięty

Naturalnie każdy ma prawo do własnej oceny, ale wyluzujcie trochę, ten film właśnie taki miał być.. lekki i śmieszny :)

Pozdrawiam

Ej ludzie!
Przecież to jest komedia! Właśnie, zgadzam się z przedmówcą, że takie filmy mają być właśnie lekkie i przyjemne. Przecież to nie jest jakiś dramat psychologiczny, gdzie fabuła jest cholernie pogmatwana.
Według mnie film jak na swój gatunek jest świetny. Dawno się tak nie uśmiałam. Może gra aktorska nie była jakaś rewelacyjna, ale nie była też zła. Fabuła była dosyć ciekawa, muzyka dobra, jak dla mnie wypas. ;)

black_cherry_

Kie kapuje waszej krytyki.. film bardzo mi się podobał były momenty w
których się uśmiałem..Ale najważniejsze ze ten film pokazuje ze jak się ma
marzenia to warto dążyć do celu za każdą cenę..:) Ja gorąco polecam;)

ocenił(a) film na 10

ja tam mam 21 lat i uważam że film bardzo dobry lubię Amandę i film bardzo mi się podobał:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Dadaradka

tona kiczu i hany montany, przydałoby się dopisać do gatunków: dla młodzieży, na przestrogę ludzi szukających dobrych komedii do obejrzenia...

jak już mówiłem, wymagam zdeeecydowanie więcej od filmu podpisanego komedia z oceną 7.7 (sic!)

Ten film to totalna żenada. Nadaje się tylko dla dzieciaków.

_Megan_

Więc możesz go obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones