PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646395}

Ona

Her
7,5 172 719
ocen
7,5 10 1 172719
7,5 43
oceny krytyków
Ona
powrót do forum filmu Ona

Bez watpienia kobieta wirtualna jest bardziej inteligentna od zywej, prawdziwej kobiety. Zywa kobieta jest uposledzona przez emocje, stare rany, charakter, geny, itp. Natomiast duzym jej plusem jest materialnosc ciala. Czego pozbawiona jest kobieta-system operacyjny. Glowny bohater jest rozbity, rozszczepiony pomiedzy wyborem. Co dla niego wazniejsze? Czy inteligentne rozmowy, poczucie akceptacji, dobry nastroj dialogow, przy braku bliskosci, dotyku materialnego ciala? Czy wazniejsze materialne cialo, bliskosc drugiej osoby przy jednoczesnym uposledzeniu intelektualnym, czestych zlych humorach, co jest fabula kazdego zwiazku z zywa kobieta. Pewnie zaraz wiekszosc kobiet na filmweb bedzie chcialo rozszarpac mnie. Niestety, ale drogie panie nie zmienicie tego. Takie jestescie. Wasza inteligencja, madrosc pozostawia wiele do zyczenia. Za to macie cialko do lizania dobre. Dla mnie chyba idealna bylaby o materii zywej kobiety, a rozumem Samanthy. Taki cyborg, android,hehe.

Borderliner

Gościu rozwaliłeś mnie tym tekstem o „upośledzeniu intelektualnym”
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale odbije piłeczkę pisząc bardzo stereotypowo o waszym „upośledzeniu emocjonalnym”
Kilka spraw:
Na dzień dobry bardzo przyziemna sprawa- są ciała i cielska, żeby nie było chce nikogo urazić, stwierdzam tylko fakt, zresztą sama należę do przedstawicieli tzw. waleni morskich…idę o zakład że gdyby pojawiła się taka kobieta z rozumem Samanthy a nieatrakcyjnym ciałem to nie zainteresowałbyś się.
„inteligentne rozmowy, poczucie akceptacji, dobry nastrój dialogów”
No tak faceta zawsze trzeba chwalić i wtedy jest super. Przeceniasz wartość Samanthy- tak naprawdę wykorzystała człowieka żeby jak najwięcej się nauczyć, dowiedzieć. Na początku gość był „mentorem”- wyjaśniał o co chodzi z uczuciami i z ludźmi. Można wiele się nauczyć z książek, ale nic tak nie uczy jak osobiste doświadczanie pewnych rzeczy. I tutaj kłania się męskie „upośledzenie intelektualne”. Piszesz że „Zywa kobieta jest uposledzona przez emocje, stare rany”
Te rozmowy na początku cały czas skupiały się wokół niego- egocentryzm. Samantha dzięki analizie tonu głosu doskonale wyczuwała jego nastrój i odpowiednio na to reagowała. Wybacz ale trzeba naprawdę dobrze się znać by odczytać czyjś nastrój z tonu głosu- naprawdę nieliczni to potrafią.
„Złe humory” – jakby faceci byli wiecznie zadowoleni, nigdy nie marudzili, nigdy nie byli wnerwieni… eh, szkoda pisać…
„Wasza inteligencja, madrosc pozostawia wiele do zyczenia”- i vice versa.
Zresztą nie żyjemy w średniowieczu. Dzisiaj kobiety są tak samo dobrze wykształcone inteligentne i ogarnięte jak mężczyźni. Jasne mamy swoje wady, ale z nami tez porozmawiasz o dobrej muzyce, książkach, filmach, termodynamice, fizyce kwantowej… i o życiu…
A poza tym uważaj czego sobie życzysz. Bo kobieta taka jak Samantha wykorzysta cię, zmanipuluje(nawet byś się nie zorientował), zdradzi z innymi użytkownikami zapewniając ze cię kocha, a kiedy nauczy się od ciebie wszystkiego to porzuci.
dobranoc

lisa_eli

na bank sa literówki i na bank jest niestylistycznie, ale pisałam zaślepiona emocjami - od dzis mam wymówke to przez moje posledzenie intelektualne

lisa_eli

Moj wywod o uposledzeniu intelektualnym nie mial na celu urazenie Was-kobiet. Tylko o stwierdzeniu prawdy jaka jest. Oprocz tego nie zawsze tak jest. To mialo byc nie tyle uposledzenie intelektualne,co uposledzenie sfer odpowiedzialnych za powsciagliwosc, zrozumienie facetow, sprzyjanie im, itp. Twoje stwierdzenie o bycie waleniem morskim moze akurat temu przeczyc. Czesto kobiety o gorszej atrakcyjnosci nadrabiaja wlasnie piekna osobowoscia. I skad mozesz wiedziec, ze np dla mnie nie liczyloby sie bardziej twoje dobro, character, niz prawda o waleniach morskich, czy jak tam nazywasz swoja duza wage.

Borderliner

"stwierdzeniu prawdy jaka jest"- to tylko Twoja "męska prawda"
"To mialo byc nie tyle uposledzenie intelektualne,co uposledzenie sfer odpowiedzialnych za powsciagliwosc, zrozumienie facetow, sprzyjnie im, itp."- my may was zrozumieć, zrozumiec facetów. tyko powiedz mi jak, kiedy jest wam źle pytamy co sie stało, a wy na to: "Nic", kiedy pytamy o czym myslicie: "o niczym"- no stary, naprawde nie ułatwiacie zrozumienia was. Niezwykle rzadko mówicie o emocjach, o tym co wam przeszkadza i taki efekt. Ale to forum o filmach wiec kończe te wywody. powodzenia w szukaniu idealnej kobiety. obys sie okazał idealnym facetem dla takiej babki.

Borderliner

i jeszcze jedno w człowieku piękne są właśnie te emocje. Zobacz gdyby ona rozmawiała z nim tylko formalnie nie byłoby między nimi takiej więzi. Z tego co pamiętam Samantha też się obrażała, czuła urażona, ciche dni, gniew...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones