PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646395}

Ona

Her
7,5 172 719
ocen
7,5 10 1 172719
7,5 43
oceny krytyków
Ona
powrót do forum filmu Ona

dla części odbiorców bardzo przeciętnym i pustym filmem.
Ok.Jest tutaj poruszany problem człowieczeństwa a świat przyszłości pokazany jest w naprawdę
przyzwoity sposób.
Natomiast sama fabuła,postacie i dialogi są na bardzo przeciętnym poziomie.
Po prostu jako film był dla mnie(i nie tylko) męką,ale z racji tego,że film był wysoko notowany
musiałem go zaliczyć.
No i niestety,, kolejny przerost ambicji nad jakością co sprowadza do tego,że film oceniam tylko na
4/10.

ocenił(a) film na 4
mackal83

Mam identyczne odczucia i wystawiam taką samą notę.

ocenił(a) film na 3
mackal83

Zgadzam się w pełni. Czekałam na ten film długo i strasznie się zawiodłam. Jak dla mnie jest o niczym. Treść przekazana w bardzo nijaki sposob

ocenił(a) film na 10
mackal83

film o niczym? najwyraźniej mamy zupełnie inny poziom wrażliwości, bo mnie osobiście uwiódł, a cała tematyka, złożoność ludzkiej natury, uczuć, potrzeby miłości itp przedstawione są genialnie. Bardzo, bardzo dobry film, a raczej nie oglądam obrazów o takiej tematyce.

prowned

prowned bo to film dla wrażliwego widza a nie blokersa z podwórka. Film poruszający i smutny wręcz bardzo smutny i niestety gimbaza z takimi obrazami sobie nie radzi. Dzieci neostrady mają inne gusta...

Konstancja

Jakkolwiek "gimbaza" jest dość szorstkim sformułowaniem (nie,nie chodziłem do gimnazjum ;) ) przyznaję racje, coraz rzadziej zdarzają się takie filmy. Ba, obejrzenie go zdopingowało mnie do założenia konta na Filmwebie.. a nie psioczenie że kiedyś to filmy były lepsze.
Jednym słowem polecam, osobliwy to film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones