PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8370}

Oni żyją

They Live
6,9 24 283
oceny
6,9 10 1 24283
6,9 16
ocen krytyków
Oni żyją
powrót do forum filmu Oni żyją

Jedyny plus tego filmu to reżyseria. Jako że reżyserem jest John Carpenter, który wyreżyserował znany horror (Mgła) warto zobaczyć zwiastuny, urywki filmów a dopiero później obejrzeć cały film. Film ani nie porywa, ani nie jest ciekawy ani straszny. Plusami w tym filmie są elementy science fiction (niewiele). Ocena 4/10.

lukasz94filmomaniak

Film na pewno niekonwencjonalny... trochę za długo się rozkręcał ale może o to chodziło reżyserowi. Sam pomysł genialny i ciekawy ale można było lepiej to nakręcić. Ostatni raz oglądałem go ze 30 lat temu i nie wiedziałem co to za tytuł bo przez te lata chciałem go sobie odświeżyć. Pamietam, że jako dzieciaka bardzo mnie zaszokował jak pierwszy raz go obejrzałem. Na tamte lata był szokujący. Potem jak chodziłem po dworze na mieście itd. to cały czas miałem ten obraz i okulary. Zastanawiałem się kto jest obcym :)
Gra aktorska mogłaby być lepsza zwłaszcza szok widzenia obcych, no i to nagłe rozwalanie z karabinu obcych też jakieś dziwne ale dla łebka nie miało to znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones