PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8370}

Oni żyją

They Live
6,9 24 289
ocen
6,9 10 1 24289
6,9 16
ocen krytyków
Oni żyją
powrót do forum filmu Oni żyją

Czyli kto? niwidzialam tego filmu no ale sam tytul mi sie nie podoba wiec chyba dam se spokoj ;)

użytkownik usunięty
SEEL

Oni żyją
Gratuluje! Ocenianie filmu po tytule to największe buractwo jakie może chyba być. Ludzi też nie lubisz za ich imiona ?
Ja ogladalem ten film kilka razy i polecam, stara dobra sensacja, fajny pomysl, niezla schiza. W porownaniu do najnowszych sensacyjek i innej tandetki kreconej 'byle obejrzec i skasowac z twardego dysku' lub pojsc do gownianego multikina wpierdalajac popkorn, wypada BARDZO DOBRZE!
Jezeli ktos wie skad moge zassac ten filmik w divx: to prosze o kontakt. Szukam tez "Złodziei mydełek" Włoska komedia (wersja pierwsza).
Pozdrówki!
Ostry

użytkownik usunięty

ja wiem skąd wziąć ten film
zainstaluj sobie emule i poszukaj orginalnego tytułu "They live", ja właśnie ściągnąłem - wypas

ocenił(a) film na 9
SEEL

Nie krytykuj filmu po tytule, chciałbyś żeby tytuł mówił ci wszystko, co to by była frajda z oglądania. A Matrix - ten tytuł ci coś mówił przed wakacjami 1999r. , bo mi nic. A jednak warto było go obejrzeć, zastanów się co piszesz, bo możliwe że pomyliłeś się z powołaniem pisania komentarzy.

SEEL

Takie jak ty powinno się trzymać w kojcu, lub wystawiać na widłach za oborą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones