PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1427}

Oniegin

Onegin
7,1 4 327
ocen
7,1 10 1 4327
7,5 2
oceny krytyków
Oniegin
powrót do forum filmu Oniegin

tak , to prawda takie poematy to wzasadzie tylko Wajda powinien filmować - za trudne dla ZWYKŁEGO reżysera. Potrzeba tu artysty i artystów aktorów - niestety pomimo sympatii nie wypadli oboje dobrze - Finnes jakby ciagle przestraszony a Tyler niezbyt chyba jeszcze rozumiała swoja rolę. Ale ogólnie piateczka/na dychę.

ocenił(a) film na 7
Przemekm

Dobra obsada, dialogi. Niby poprawny, jednak czegoś tu zabrakło... "Przyciężkawy" to dobre określenie:)

ocenił(a) film na 3
Przemekm

"niestety pomimo sympatii nie wypadli oboje dobrze - Finnes jakby ciagle przestraszony a Tyler niezbyt chyba jeszcze rozumiała swoja rolę"
też mam takie odczucia. W szczególności gra Tyler nie przypadła mi do gustu. I mam wrażenie, że również w tym przypadku książka jest lepsza od filmu (jeszcze nie czytałam ale siostra mi pokrótce opowiedziała, jakie różnice między oryginałem a adaptacją).

ocenił(a) film na 10
kawka_i_

Moim zdaniem obydwoje zagrali idealnie. Tyler doskonale wcieliła się w Tatianę, czyli nieśmiałą, delikatną i romantyczną dziewczynę.
Do Fiennesa również nie mam zastrzeżeń- ksiązkowy Oniegin rzeczywiście był rozdartym wewnętrznie 'russian dandy'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones