PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484714}
5,4 12 364
oceny
5,4 10 1 12364
4,0 2
oceny krytyków
Operacja Dunaj
powrót do forum filmu Operacja Dunaj

w niektórych momentach da się zrozumieć ten czeski, ale w większości, nic nie da się z tego zrozumieć :/ nawet napisów polskich nie ma. Gdyby cały film można było zrozumieć, to byłaby to bardzo dobra komedia, a tak zamiast 100% śmiesznych scen i dialogów rozumiemy tylko 50%, albo nawet 40%.

ocenił(a) film na 6
mac0071

hahhaha wystarczyło pójść do kina gdzie do wersji czeskich i rosyjskich są napisy a nie narzekać że 60 % jest nie do zrozumienia!

mac0071

Jak oglądasz pirata, to cię poinformuję że napisy są do ściągnięcia. Ale i tak nie zmienia to faktu że film jest cienki jak barszcz wielkanocny. Totalna porażka reżysera i lepiej niech się zajmie czymś innym bo filmów to on nie umie robić :/

alpagaSatana

A zwróć uwagę jakie nazwisko ma reżyser tego filmu :P A co do filmu to b. słaby. Miał potencjał, muzyka mi się podobała, bo taka klimatyczna, no ale realizacja fatalna.

vbazyl

Tak naprawdę nie chcę tu nikogo obrażać ale film temu Panu się nie udał. Być może to jakieś obciążenie rodzinne lecz nie mnie to oceniać :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones