PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742272}

Opiekun

Chronic
6,7 5 988
ocen
6,7 10 1 5988
6,9 17
ocen krytyków
Opiekun
powrót do forum filmu Opiekun

ale czegoś mi tu zabrakło stąd nota 6

ocenił(a) film na 7
sweet_angie

Muzyki... :)

ocenił(a) film na 6
potasznia

:) może

ocenił(a) film na 9
sweet_angie

Ech, wy kobiety i to wasze "coś", czego niezbędnie i stale potrzebujecie, ale za diabła nie wiecie czym to jest...

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Seksizm, bez sensu.

ocenił(a) film na 9
vicky_filmaniak

Ale za to potwierdzone doświadczalnie... Niestety.

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Podtrzymuję, bezsensowny seksizm. Uwaga, ostatnio zajechała mi drogę kobieta za kierownicą, więc - kobiety są fatalnymi kierowcami! Ale jeśli wcześniej multum razy zajeżdżali mi ją faceci, to... cóż winien był konkretny kierowca, a nie płeć. Argument w stylu "bo ja znam, bo ja doświadczyłem" nie działa, bo to zawsze indywidualne doświadczenie (ktoś inny może mieć i pewnie ma przeciwne doświadczenia). Stereotypizacja nie jest niczym fajnym.

ocenił(a) film na 9
David_Ames

OK, macie oczywiście rację... Mój pierwszy post nie był w 100% serio, tym niemniej przepraszam jeśli kogoś to uraziło. Peace out!

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Brawo! Ha ha, coś w tym jest. Ja w imienu pań dziekuję za rozbrajającą szczerość:)

ocenił(a) film na 9
mila76

"Coś" w tym jest... Tja :/

Pozdro ;)

ocenił(a) film na 5
sweet_angie

Mi też zabrakło. Może dlatego, że podobne motywy widziałem u Hanekego i Seidla, tylko u nich jest więcej filmowego... mięsa! Franco czerpie od nich garściami, wplata "kontrowersyjne" motywy o eutanazji, a całość wypada... naiwnie. Dla mnie niestety wtórne kino. Niby ambitne, ale... to już było.

ocenił(a) film na 5
David_Ames

podpisuję się pod Twoją wypowiedzią... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones