PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 025
ocen
6,8 10 1 127025
5,3 11
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Zuzanna

ocenił(a) film na 8

Nie wiem dlaczego, ale okropnie irytuje mnie Zuzanna. Nie jako aktorka, nic do niej nie mam, ale jako postać... Zarówno w książce jak i filmie. Taka wyniosła, chłodna, sztywna... Uhm... ale Łusia jest urocze ;]

Jagnie

Ogólnie jest bardzo przemądrzała no i jak napisałeś wyniosła...a w filmie to była taka średnia:P

ocenił(a) film na 10
thedagusia_13

W filmie Zuzanna jest dużo bardziej wnerwiająca niż w książce. Ale nie wiem dlaczego odnoszę takie wrażenie :)

ocenił(a) film na 10
Jagnie

Mnie wkurza to, że tak bardzo chwali się swoją wiedzą np. " No tak, to się nazywa EROZJA..." i tak dalej i tak dalej. No i nie potrafi ( w filmie i ksiażce) porwac sie na gleboka wode.

ocenił(a) film na 10
knatalia01

w ogóle zuzanna jest przedstawiona przez lewisa w książce jako starsza siostra,ale przede wszystkim przemądrzała siostra,nie lubie jej ,ani w książce ,ani w filmie,no ,może w filmie troche bardziej....

kasikwys

tak mnie też to wkurza że tak chodzi i się wymądrza
albo ta jej gra w pierwszej części , gdyby nie to że Łucji zachciało się bawić w chowanego to Piotr i Edmund by się zanudzili na śmierć

ocenił(a) film na 7
Jagnie

A ja właśnie ją lubię i Piotra najbardziej. A Łucja irytuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones