PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 067
ocen
6,7 10 1 84067
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Coś im nie wypaliło. Disney już nie chciał kręcić dalszych części i mają lipę. Ta częsć była słaba, i
już innych chyba nie będą robić. Ja tam mam wyjeb*ne książki wszystkie mam, ale już dawno ich
nie czytam.

ocenił(a) film na 4
akusatiw

Trwają przygotowania do kręcenia części "Siostrzeniec Czarodzieja". Premiera planowana na rok 2014. W 2015 roku ma wyjść natomiast "Srebrne krzesło". "Koń i jego jeździec" oraz "Ostatnia bitwa" mają wyjść do 2020.

ocenił(a) film na 5
Jake07

naprawde ? nie wiedzialem . ale na pewno obejrze ;)

Jake07

Podaj mi choć 1 linka to uwierzę .Miało tak być ,początkowo "Siostrzeniec Czarodzieja" miał mieć premierę 01.12.2014 ,ale wycofali się
z projektu.

ocenił(a) film na 4
D1999

Naprawdę? Ja się nie spotkałem z czymś takim, ale nie szperałem o najnowszych filmach. Ostatnio sprawdzałem ok. stycznia ;) Wtedy na nic się nie natknąłem. A gdzie to spotkałeś/łaś [wybacz, ale nie wiem kim jesteś :)]. Mógłbym dostać link, bo masz lepsze źródło informacji ;)

Jake07

http://etherealpages.blogspot.com/2013/01/narnia-4-possibly-still-be-in-limbo-fo r.html ,tamtego z premierą nie mogłem znaleść

a tu zwiastun zrobiony przez fana
http://www.youtube.com/watch?v=vemjSvg5Ck8

ocenił(a) film na 4
D1999

Z tego wynika, że będą się zastanawiać, aż ogłoszą że nic z tego. Ale może w końcu coś zdecydują, bo zekranizowali prawie pół książek. Jednak skoro nie mają zysku to po co kręcić dalej? Może ograniczyć koszty produkcji? Myślę, że do tego czasu, coś by się już wyjaśniło. Ostatnia część była 3 lata temu. Jednak skoro Filmweb utrzymuje, że będą te kontynuacje, pozostaje tylko czekać, aż coś się wyjaśni.

ocenił(a) film na 7
Jake07

Filmweb nic nie utrzymuje, bo ma złe informacje :/ Niestety nadal nie wiadomo co z kolejnymi filmami, czy w ogóle powstaną. Z narniaweb.com można się dowiedzieć, że (tak to zrozumiałam) jeśli Walden Media nie zechce więcej ekranizować Narnii, to kolejny film możemy zobaczyć nie prędzej niż około 2018 roku... :(

Julia_20

Może wtedy będzie w 48 klatkach .Ciekawie by było.

ocenił(a) film na 7
D1999

Do tego czasu to nie wiadomo na jakim poziomie będzie stało kino :P

Julia_20

Już sobie to wyobrażam ,,Opowieści z Narnii : Ostatnia Bitwa 20d ,, w wybranych kinach również w wersji standardowej (19d i tylko 75 klatek na sekundę )xd

akusatiw

Masz rację. Moim zdaniem ta 3 część jest kiepska. Tak sobie mi się podobał ten film. Poprzednie 2 części były dobre. Ale najlepsza była 1 część, taka magiczna i w ogóle dobrze zrealizowana.... :)

olimpia_anna

Z książkami jest podobnie.2 pierwsze części czytało mi się szybko i przyjemnie,a z 3 już był problem,żeby przebrnąć.Przyzwyczaiłam się do 4 rodzeństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones