Eagle vs Shark

1 godz. 33 min.
7,0 10 232
oceny
7,0 10 10232
7 353
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
{"rate":6.8333335,"count":6}
{"type":"film","id":297655,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Eagle+vs+Shark-2006-297655/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Orzeł kontra rekin
 • Uwielbiam takie filmy! Nietuzinkowe postaci, dziwaczny humor, a do tego jeszcze bardzo sympatyczne i świetnie komponujące się z filmem animacje. Może i oczywisty, może i prosty... Czyż jednak właśnie ta prostota nie jest jego głównym atutem?
  przesympatyczny film.
  I jeszcze jedno - Loren Horsley była w tym filmie bezbłędna.

 • talita ocenił(a) ten film na: 3

  Albertino Jeśli cokolwiek ten film wzbudza, to politowanie z zażenowaniem, przemiennie. Cała masa potencjalnie śmiesznych scen zmarnowana przez sztuczne "pogłupianie" bohaterów, co w efekcie prowadzi do prędkich skojarzeń z zakładem psychiatrycznym.

 • supermnich ocenił(a) ten film na: 9

  talita ostro! ;P
  tacy ludzie są wśród nas i też pragną miłości ;O
  a ty byś chciał ich od razu do zakładu zamknąć!

 • talita ocenił(a) ten film na: 3

  supermnich Nikogo zamykać nigdzie nie chcę. Ale ci bohaterowie napawdę zachowują się momoentami jak niepełnosprytni (często sztucznie w dodatku), kręcenie filmu (komedii:) o ich głupich zachowaniach jest, delikatnie mówiąc, bezcelowe. Dobrze, że nie pokazywali jeszcze, jak np cieknie im ślina albo jak udają małpy wymachując bananem.

 • talita ocenił(a) ten film na: 3

  talita Może nie czepiałabym się aż tak bardzo, gdyby film (nawet i z tymi durnowatymi bohaterami) był lepiej zrobiony i miał jakieś rehabilitujące go atuty - muzyka, ciekawe ujęcia, cokolwiek. A tu nic, nawet animowane wstawki, zbyt infantylne, by dodawać uroku, nie naprawiają sprawy. Nuda straszliwa.

 • talita akurat do soundtracku przyczepić się nie można bo jest genialny..

 • ScarlettElvie ocenił(a) ten film na: 3

  talita Dołączam się do słów krytyki. Nic mnie w tym filmie nie urzekło, za to wszystko irytowało i nudziło. Mnogość tych dziwacznych osób robiła wrażenie sztuczności - sugerowała, że cały świat wypełniony jest opóźnionymi umysłowo. Ani to zabawne, ani wzruszające. Fabuła też jakaś rozlazła. Takie "Zaklęte serca" czy "Jak we śnie" też opowiadają o "innych", a jednak robią to z pomysłem, którego w wypadku "Orzeł kontra rekin" zdecydowanie zabrakło.