PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 934
oceny
7,0 10 1 100934
5,8 14
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine

,, Osobliwy dom pani Perigrine "wbrew różnym opinią nie jest złym filmem. Ma swój klimat, urok , są postacie z oryginalnym charakterem i z nietuzinkowymi zdolnościami
Jest piękna muzyka i dobra scenografia .Te wszystkie cechy tworzą wizytówkę mistrza gotyckich klimatów Tima Burtona. Osobiście uważam ze film nie jest może jakimś wielkim sukcesem reżysera , którego bardzo lubię zarówno jego dzieła jak i jego osobowość .
Widziałam wiekszosc jego filmów i prawdę mówiąc bardziej przypadły mi do gustu animacje .Oczywiście nie taktowne byłoby uchybic innym filmom mistrza takim jak Edward nozycoreki , sok z zuka czy batman. Wracając do oceny najnowszego filmu ...uważam że jest dobry , są burtonowskie klimaty jest pomysł jest wykonanie .Jedynie są nie przekonało mnie tym dziele mistrza to scena walki między potworami a szkieletami.Scena ta wydała mi się niczym z filmu sience fiction ...do reszty nie mogę się przyczepić .Podobał mi się .Dobra gra aktorska ..pomijam już Evę , która świetnie ukształtowała swoją postać miło zaskoczył mnie chłopiec , mały chłopiec , ktory niegdyśw hugo i jego wynalazku w osobliwym domu pokazał swój artystyczny talent .
Kończąc film mi się podobał , ale pozostał mi po nim nie dosyt. Tim Burton to dobry reżyser , którego stać na wiele wiele więcej .
A jakie są ważne wrażenia ?




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones