PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94717}
7,4 14 370
ocen
7,4 10 1 14370
7,0 4
oceny krytyków
Ostateczne rozwiązanie
powrót do forum filmu Ostateczne rozwiązanie

Planowanie jednej z największych zbrodni w historii rodzaju ludzkiego niczym posiedzenie w sprawie biznes planu w firmie! Przerażające!

ocenił(a) film na 1
MIR66

Jest zupełnie na odwrót. To ty jesteś dyletantem urobionym przez zręcznych Żydów, którzy w ten sposób robią z siebie nietykalne święte krowy, którym wszystko wolno.

ocenił(a) film na 9
robokopo

Jak powiedział W.Cejrowski "Z głupimi się nie dyskutuje głupków się leczy". Odsyłam cię do pamiętnika Rudolfa Hessa ("Autobiografia Rudolfa Hössa komendanta obozu oświęcimskiego") chyba że według ciebie też był żydem.

ocenił(a) film na 1
MIR66

A ja cię odsyłam do literatury niemówiącej tylko o najprawdziwszych, bo żydowskich, ofiarach, m.in. Aleksandra Sołżenicyna "200 lat razem" albo "Archipelag Gułag". Tam się dowiesz o tych istnych niewiniątkach, które nic nikomu nigdy złego nie zrobiły, nieco więcej.

ocenił(a) film na 9
robokopo

Czytałem Aleksandra Sołżenicyna i wcale nie twierdzę że Żydzi to niewiniątka! Znam biografię takich drani jak chociażby Salomon Morel – komendant obozów w Świętochłowicach-Zgodzie czy Romana Romkowskiego (prawdziwe nazwisko Menasze Grynszpan) prawą rękę Radkiewicza. To jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia mordowania kobiet i dzieci ze względu na narodowość. Każdy naród (Polacy też) ma swoje grzechy na sumieniu, lub przynajmniej grzechy ojców. Pod rozwagę proponuję wiersz Martina Niemöllera niemieckiego pastora oto fragment-:
" Potem przyszli po związkowców,
i znów nie protestowałem,
bo nie należałem do związków zawodowych.

Potem przyszła kolej na Żydów,
i znowu nie protestowałem,
bo nie byłem Żydem.

Wreszcie przyszli po mnie,
i nie było komu protestować"

ocenił(a) film na 1
MIR66

No proszę! Taki niby oczytany, a ciągle ta sama śpiewka o absolutnej, ale to absolutnej, wyjątkowości żydowskiej śmierci ("To jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia mordowania kobiet i dzieci ze względu na narodowość" i "Potem przyszła kolej na Żydów, i znowu nie protestowałem, bo nie byłem Żydem"). Wzruszająca jest ta żydowska wyjątkowość na tle banalności śmierci gojów.

Największe grzechy na sumieniu jako naród ma żydostwo. Jakoś nie słyszałem, by się za to kajali. Za to o tym, że ktoś im raz śmiał zrobić kuku, słyszy się bez końca.

robokopo

Ty masz chyba jakiś problem.

ocenił(a) film na 1
isk323

Mało mnie obchodzą takie oceny. Albo ad rem albo won!

robokopo

Rozumiem.Skąd te 66 milionów ofiar?Skąd wziąłeś tę liczbę?Jaki procent funkcjonariuszy Czeki,GPU,OGPU,NKWD,KGB było pochodzenia żydowskiego?Ilu Żydów było w WKP(b) i KPZR? Byłoby dobrze gdybyś podał źródła skąd zaczerpnąłeś te dane.

ocenił(a) film na 1
isk323

Z dupy wziąłem. Ja znam te teorie, że "Żydzi, którzy stawali się komunistami, przestawali być Żydami". Nie przestawali. Żydostwo za to nigdy nie zapłaciło, choć za ten swój słynny holokaust ciągle się domaga kontrybucji i to do całego świata.

ocenił(a) film na 1
isk323

Aha! I jeszcze jedno: skąd się wzięło te czarodziejskie 6 milinów żidoooooskich ofiar, świętego, bo żiiiiidooooskiekho holokhaaaałsta, aj waj? A co jeżeli ich było 5 439 204? Cziiii juuuusz pophełniłeeeem przestępstwo "kłamstwa oświęcimskiego"?

robokopo

Dziękuję za te dwie jakże "merytoryczne" odpowiedzi.Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
isk323

A tak! Takie będą merytoryczne "odpowiedzi" na żydowską propagandę... Co wy biedni zrobicie, jak się wam wytrąci z rąk argument "antysemityzmu"? Coraz więcej ludzi wybucha śmiechem, gdy słyszy ten "zarzut"... Obnażenie waszej obłudy coraz bliższe... Kończy się okres obcinania kuponów od świętego, bo żydowskiego, holokaustu. Kończy się okres bezkarności... Zaczyna się za to okres rozliczania... Na razie powoli... ale skutki będą dla was opłakane... Nic nie zostanie wybaczone... Tu wypowiedź prezydenta Łukaszenki na ten temat:

https://www.youtube.com/watch?v=bpScrQksvPM

ocenił(a) film na 7
MIR66

Po słowach komentujących nie ma się co dziwić, że antysemityzm w Polsce trzyma się mocno. Brak słów na tę paplaninę, hejt i nienawiść.

ocenił(a) film na 7
MIR66

Użytkownik " robokopo " jest tak owładnięty fanatycznym antysemityzmem, że wpływa to na jego obiektywizm jeśli chodzi o ocenę filmów. Zapraszam na konto tego człowieka. Każdy film o Żydach dostaje 1/10. Z jakiego powodu? To już takich chory umysł potrafi tylko w swoim obłąkańczym fanatyzmie wyjaśnić.

ocenił(a) film na 1
witek6

Każdy "film o Żydach" jest o jednym: o ich absolutnej wyjątkowości. Ja tej uzurpacji nie uznaję.

ocenił(a) film na 7
robokopo

Na pewno katolik, patriota, zapierdala na Marsz Niepodległości w bluzie z motywem powstańczym. Kwiat narodu, uosobienie cnót,a chce mu się babrać w ocenę Holocaustu, bo żydom się należało, jak nie za przeszłe, to za przyszłe przewiny.

ocenił(a) film na 9
MIR66

Ten film jest po prostu genialny. Zero akcji, same dialogi, a jaki napięcie. Jaki poziom emocji, poziom aktorstwa. Ja się nie mogłem od niego oderwać. Wspaniałe dzieło sztuki filmowej w połączeniu z prawdą historyczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones