PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 093
oceny
7,6 10 1 101093
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Miło mi poinformować wszystkich fanów produkcji Manna, że dziś o 16.30 na polsacie będzie on emitowany po raz kolejny :)
I kolejny raz na pewno go obejrzę :) dla samej przyjemności :)
Pozdrawiam wszystkich :)

haruka13

Hej hej, ja to po raz pierwszy zobaczyłam film, w końcu... Dobre kino. 8/10.

bs85

Ja go poznałam przez przypadek kilka lat temu, ale zakochałam się od pierwszego widzenia i każdorazowo do niego wracam, gdy emituje go którykolwiek program :) Prawdziwa uczta dla kinomaniaczki takiej jak ja :)
PS. Podobnie miałam w przypadku filmu "Anna i król" :)

ocenił(a) film na 9
haruka13

Pamiętam czasy (ok. 5-7 lat temu) kiedy "OM" był pokazywany w czasie największej oglądalności, czyli 20:00, 21:00- coś takiego... i to z czerwonym znaczkiem. Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do takiego absurdu i nie będzie tak często pokazywany, jak seria naszych ukochanych czterech pancernych.

haruka13

"Ostatni Mohikanin" znowu w TV, tym razem przypomina go TVP 1. Będzie go można zobaczyć w niedzielę (jutro) o godz. 22.20.
Znowu godzina emisji mogłaby być lepsza, ale cóż tam... najważniejsze, że jest szansa na kolejne odświeżenie sobie tego filmu :)
Polecam wszystkim widzom :)

haruka13

Niezła godzina, świetna okazja do nadrobienia tego filmu. :)

ocenił(a) film na 6
Galadh

Zgadzam się :)

Dzida_86

Nie wiem jak Was, ale mnie ta pora w żaden sposób nie odstrasza ;)
I nawet para koni nie odciągnie mnie od telewizora :) idę szybko umyć naczynia po kolacji i potem spokojnie zasiądę przed TV, by znowu dać się zauroczyć "Ostatniemu Mohikaninowi" :)

ocenił(a) film na 8
haruka13

Ja też już od jakiegoś czasu polowałem na ten film, i godzina też mnie nie przeraża dziś ;)

under2012

Dobra... Show time :)
Oglądamy? Oglądamy :)
Po raz enty, ale nadal z tymi samymi emocjami, które towarzyszyły przy pierwszym razie... z Mohikaninem ;)

haruka13

Dziś w telewizji 0 22.20 na tvp1

ocenił(a) film na 9
Bilex

Heh, obejrzałem tylko połowę (drugą) filmu, ale wciągnął mnie całkowicie nastrojem, klimatem i przede wszystkim muzyką. Soundtrack ten był mi znany od dłuższego czasu i zarazem zastanawiałem się, skąd on pochodzi, dziś uzyskałem odpowiedź. Dla mnie 9/10. Nawet jeśli na wyrost, gdyż pozbawiony byłem przyjemności oglądania początku, to wydaje się być to ocena zasłużona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones