PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747694}
4,7 764
oceny
4,7 10 1 764
Ostatni Samotnik
powrót do forum filmu Ostatni Samotnik

Fajnie że ktoś robi fanowskie produkcje z uniwersum, ładnie wypadły zdjęcia, nieźle efekty anomalii oraz świetnie zagrali Paweł Kaszkowiak i Gołkowski, który jest też świetnym easter eggiem, bo rzeczywiście pisze fantastyczne książki ze stalkera.
 I w zasadzie tutaj dobre strony się kończą.Ujęcia są często mało ciekawe, muzyka ani dobra ani zła a klimat też nie do końca oddany i dialogi w większości suche. 
Z całkiem złych elementów, to gra aktorska większości postaci, nudna fabuła, kiepskie kostiumy, gówniany scenariusz. 
Tych fatalnych rzeczy nie jest dużo, ale to są duże błędy i zupełnie psują również nieliczne dobre strony. 
Fanowskie filmy bez żadnego budżetu czasem są lepsze niż ten twór, ale fajnie że komuś się chciało, jakby temu zrobili remake i poprawili te małe duże błędy, to wyszedłby całkiem kozacki film

ocenił(a) film na 10
jooszek

jak dla mnie Polskie kino jest najlepsze, problem tym ze Polskie produkty i Polskie kino głównie są atakowanie przez Zwolennik ZSRR i Rosjan,zydów i Niemców którzy szczerzą mowe nienawisci do Polski i Polaków, gdyby ten film "Ostatni Samotnik" wyprodukowała Anglia, czy Faszytowska Rosja, Niemcy, itd to byłby chwalony przez Anty-Polaków, wtedy zamiast krytyka to było napisane Film jest swietny bo nie Polski , takich debilów którzy plują na Polskę i Polaków powinno leczyć się

vAkatsuki

Srogie grzyby xd

vAkatsuki

A polaków prawaków patriotów należy likwidować tak jak słusznie robiło NKWD. Tfu polska świnio.

vAkatsuki

Założyłem specjalnie konto, żeby Ci napisać, że film mi się bardzo podobał do samego końca, ale wtedy zorientowałem się, że jest polski, więc stwierdziłem, że jest do bani. Myślałem, że film jest niemiecki, albo rosyjski, ale niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones