PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31546}

Ostatni bastion

The Last Castle
7,5 48 828
ocen
7,5 10 1 48828
7,2 4
oceny krytyków
Ostatni bastion
powrót do forum filmu Ostatni bastion

Mało ambitne kino

ocenił(a) film na 5

Scenariusz może i dobry ale cała reszta spaprana bo np.skąd u licha wzięli czy wybudowali na dziedzińcu katapultę? I jakim cudem na stołówce nie było żadnego strażnika jak Redford wygłaszał płomienną przemowę do wszystkich więźniów, a najlepsze jakim cudem w jeżdżącym wozie bojowym z armatką wodną można zakręcić wodę w piwnicy:-) Gdyby nie gwiazdy takie jak Gandolfini, Redford, Robin Wright, czy Delroy Lindo uznał bym ten film za klasę b. Wszystko było wkurzające salutowanie z głaskaniem, redford grający generała chodzący przez cały film z rękoma w tyle jak jakiś napoleon, patriotyczne gatki, jąkała który w pierwszej sekundzie było wiadomo że umrze itp.

ocenił(a) film na 5
pp807

a i po co była ta wielka katapulta? Po to żeby wybić Gandolfini-emu okno w biurze naprawdę super

ocenił(a) film na 8
pp807

Zgadzam się z Tobą,katapulta lub koktajl mołotowa?Absurd!Co do katapulty: 1.Skąd mieliby pozyskać takie materiały jak drewno czy śruby? 2.Gdzie mieliby to zbudować?!Wokół pełno strażników a oni budują sobie katapultę na zarządce więzienia.Proszę bez jaj ;D .Poza tym fil mi się podobał,pamiętajmy,że chodziło o przedstawienie absurdów więzienia i opisanie w ciekawy sposób buntu więźniów.Jeszcze jedną rzeczą,która mnie zdziwiła jest fakt w jakim świetle przedstawiono więźniów!Przecież oni nie siedzą tam za drobne kradzieże kieszonkowe!Oczywiście mają swoje prawa i nie usprawiedliwia to zachowanie generała Winter'a,ale daje do myślenie...Co Wy o tym myślicie?Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Maggonagal

myślenia*

ocenił(a) film na 5
Maggonagal

masz rację po twoim komentarzu podniosłem ocenę po namyśle pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 8
pp807

Ja również pozdrawiam i dziękuję za miłą dyskusję ;DD .

ocenił(a) film na 3
pp807

Zgadzam się z Twoją opinią ale "patriotycznymi gatkami" to mnie rzuciłeś na podłogę... :-D :-D :-D

ocenił(a) film na 8
pp807

Nie katapulta a trebusz!!! Lektor w polskiej wersji dostał tekst napisany przez idiote...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones