PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493925}

Ostatni egzorcyzm

The Last Exorcism
4,9 21 314
ocen
4,9 10 1 21314
6,8 4
oceny krytyków
Ostatni egzorcyzm
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm

2/10 

ocenił(a) film na 2

Mało wiarygodny, w ogóle nie przerażał. Horror bardzo słabo wypadł na tle innych z tego
gatunku. Nie polecam

ocenił(a) film na 2
karolina100

Dokładnie. Ktoś zrobił małe copy paste- ale żeby nie było kichy- ( zanim się nie opchnie biletów i innych gadżetów) to ustawili, że niby taki video- reportaż. Taki docu-film.
No i trochę ironii co do wiary w Krzyż i demonologię- bo to modne dziś i tak trzymać.A potem trochę copy copy copy copy i mamy filmidło. Bleeeeeeeeeeeeeee

Alabe

Zgadzam się z opiniami w 100%. Film słaby, same nieudanie odgrzane kawałki, w ogóle się nie bałam, kiepska fabuła i aktorstwo. Gdy na początku filmu główny bohater zdradza, że ma kryzys wiary i tłumaczy jakie są tego powody miałam wrażenie, że jest to strasznie naciągane i się kupy nie trzyma... ale wydawało mi się, że może będzie lepiej... no i nie było. Cały film to jedno wielkie nieporozumienie, wszystko strasznie naciągane. Ten film jest po prostu nudny i osobiście mam po nim straszny niesmak... Jeżeli będziecie mieli takie same odczucia już na samym początku to oszczędźcie sobie czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones