PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
3,5 2
oceny krytyków
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Ogólnie rzecz biorąc nie nudziłem się, a oglądałem z takim samym zapałem i zaciekawieniem i bananem na twarzy jak Piratów z Karaibów czy Indiana Jones - te filmy właśnie można porównać do tej produkcji.

Zastanawia mnie natomiast tak niska ocena filmu, w porównaniu do wspomnianych wyżej tytułów, które są na takim samym poziomie jak Ostatni Legion. Widać, że bardzo krytycznie podeszli do tego filmu znawcy z Polski, stąd taka ocena.

Ode mnie 7/10, mogę polecić osobom na poprawienie humoru oraz dla fanów przygodówek, albo historyków, chociaż z tym nie byłbym do końca przekonany.

ocenił(a) film na 7
Wlodis

"znawcy z Polski" - spodobało mi się to stwierdzenie. Dużo jest przykładów, że znawcy z Polski są najlepsi. Siedzi taki poogląda i myśli, że się zna. Owszem jakby miał ogromny wachlarz filmów to by i miał porównanie jakieś.

Ja tak samo jak Ty dam 7/10, bo film coś w sobie ma co osobiście lubię, ale brakuje mi czegoś tak jak i Tobie.


Co ja będę pisał jak specjalistą nie jestem i nie będę. Kolejny raz okazało się, że nie warto czytać co inni internauci piszą, najlepiej samemu ocenić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones