PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
3,5 2
oceny krytyków
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Niezły patent

ocenił(a) film na 7

Miecz Artura Excalibur był niby mieczem wykutym dla Cezara podczas podboju Brytanii. Powiem tak - obierając to jako film przygodowy - bez ambicji i zadęcia - 7/10. Podobał mi się. I jak miło zobaczyć twarze Vorenusa z serialu "Rome" i lanisty z serialu Spartacus. Wszystko razem daje miły odbiór - plus ten pomysł na zakończenie.

ocenił(a) film na 7
Malak_Al_Rahim

:))))))
p.s. owy 'lanista' gra w wielu filmach o takiej tematyce ;p
Pomysl z mieczem Artura fakt nieziemskie nawiazanie gratulacje pomyslow. Do tego sceneria kostiumy gra aktorow - swietna sprawa, nie znalazlem uszczerbku... No moze jeden, moja ukochana Aishwarya Rai zbyt szybko ulegla, mimo tradycji przed ostatnia walka wolalbym gdyby wybrala mnie :D

maxkon

Uszczerbku? Myślałem, że Hindusów do UK sprowadzono dopiero po drugiej wojnie światowej do pracy, ale z tego filmu się dowiedziałem, że nie. Oni byli tu jeszcze przed Anglam, Sasami i Jutami. Pewnie w skolonizowaniu Szkocji przeszkodziło im osadnictwo Irlandzkie i poprzestali na środkowej Anglii. Jak tylko zobaczyliśmy z kumplami, że pod hełmem kryła się "macharani" to przez tydzień mieliśmy się z czego śmiać. Ot poprawny politycznie gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones