PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
3,5 2
oceny krytyków
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Nudnawy

ocenił(a) film na 5

Film bardzo przeciętny. Colin Firth pasowałby bardziej na rolnika wywalajacego gnój niż na rzymskiego herosa.

ocenił(a) film na 8
Lestat_18

noo z tym colinem trafiłeś, xd. Dla mnie film się podobał, film bardzo dużo zyskał dzięki Aishwaryi(?) [Miry].

ocenił(a) film na 3
Hadrian33

Ogólnie Colin jakoś nie pasuje do antyku. Jeśli już, to do roli jakiegoś rzymskiego senatora w todze, a nie walecznego wojownika, wywijającego mieczem. Bez przesady!

użytkownik usunięty
Vuzz

to znaczy że jest słabym aktorem bo dobry aktor zagra wszystko :)

ocenił(a) film na 7

A mi się film bardzo podobał, tylko Colin nie ma dobrego głosu do przemów. Jako Jąkała Jerzy VI wypadł znakomicie, ale gdy w Ostatnim Legionie przemawiał do wojowników chciało mi się śmiać.

No nie wiem. Nie wyobrażam sobie np. Roberta de Niro jako rzymskiego wojownika, a aktorem jest niekiepskim, imho. Po prostu warunki fizyczne nie te. Colin nie jest złym aktorem, choć nie zawsze gra koncertowo. Ten akurat film moim zdaniem w ogóle słaby był, więc trudno oczekiwać prezentacji wyżyn aktorstwa w kiepskim widowisku, nawet Ben Kingsley nie zachwycił.
Ja już się nawet prawdy historycznej nie czepiam, ale realizacja scen walki w Ostatnim Legionie to jakaś amatorszczyzna, a z nurkowania z ciężkim mieczem w dłoni to nawet mój 7-letni syn polewał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones