PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
3,5 2
oceny krytyków
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Gniot jakich mało i to na dodatek okraszony dumnym mianem dramatu historycznego.
Słaba fabuła, żenujące sceny walki które nie będą w stanie poruszyć nawet pryszczatego małolata i wreszcie stroje i kostiumy aktorów niczym z obwoźnego teatrzyku dla dzieci.
Słowem zmarnowane pieniądze.
Jedyne co zaskoczyło to dobra obsada, ale przy tak słabym scenariuszu
to zdecydowanie za mało.
Przy takich filmikach człowiek jeszcze bardziej docenia takie perły jak
"Gladiator" "Królestwo Niebieskie" "Troja"
"Braveheart" "Król Artur" "Robin Hood Ridleya Scotta"
"Aleksander" "300" czy z innej beczki "Władca Pierścieni"
a nawet "Apocalypto".

Rafael777

Jestem zażenowany tym filem, a szkoda mógłby być naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 6
Rafael777

coś w twojej wypowiedzi jest a mnie się oglądało znacznie znośnie choć fakt że zamiast dramatu historycznego taka nazwa to przegięcie powinno być tylko przygodowy i wtedy by było okey przyznam szczerze mimo iż film jest trochę głupawy / tępawy to jednak potrafi przytrzymać i całkiem strawnie lub przyjemnie zabawić widza oczywiście jeśli ten nie jest zbyt wybredny i nie spodziewa się arcydzieła

jak dla mnie takie 6+ ale tylko dla john'a hannah cholernie lubie jego aktorstwo :d zwłaszcza w tego rodzaju najbardziej pasujących do niego filmów

ocenił(a) film na 7
Rafael777

Jak dla mnie ujęcie filmu jest całkiem do przyjęcia. Lecz to raczej film przygodowy, fantasy, a nie dramat historyczny. Dobry na spokojny wieczór przed snem.

użytkownik usunięty
Adrak3n

imho - film dla młodzieży do lat 15. potem można z zażenowania zjeść zęby. amen

ocenił(a) film na 7
Rafael777

a moim zdanie film całkiem dobry (btw. nazywanie "Królestwa niebieskiego" czy "Aleksandra" perłami uważam za niezły eufemizm ;))

Sol89

Takie filmy jak Troja czy Aleksander były żenadą ale z innych powodów. W tym ciężko znaleśc jakikolwiek plus. Królestwo niebieskie mi sie podobało choc nie cierpie bluma ;p

ocenił(a) film na 7
kuboski7

ja z kolei bardzo lubię "Troję" ;)

Rafael777

Zgadzam się może z dwoma wymienionymi filmami, resztę uważam za gnioty, ale prawda jest taka, że ten jest największym. Nawet nie wiem co jeszcze napisać, po prost żenada. Jedyne co było zjadliwe to obsada, która niezbyt się popisała. A już koniec, jak każdy dostał swojego bossa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones