PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
3,5 2
oceny krytyków
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

dobry i tyle w temacie

użytkownik usunięty

7 na 10, przygodowy, z dobrymi kreacjami Colina Firtha i Thomasa Sangstera, rewelacyjną Bena Kingsleya no i śliczna Aishwarya Rai.

ocenił(a) film na 8

zgodzę się z tobą- jako film przygodowy jest ok,myślę że warto go obejrzeć i nie zapatrywać się w fakty historyczne. ps a najbardziej w filmi mi się podobała Aishwaraya Rai.

ocenił(a) film na 6

Tak świetnie grali, ale ten film to zlepek paru innych filmów. Władca Pierścieni, Legenda o królu Arturze , Gladiator. Niektóre sceny były wręcz śmieszne, jednak patrze na ten film jako w kategoriach dla dzieci, więc nie mogę powiedzieć że był zły.

ocenił(a) film na 7

Też oceniłem na 7 , może być ale " Królestwo Niebieskie" czy " Władca pierścienia" to żaden ps. jak u nas tak wyglądała "Stara Baśń"...

Maro_11

Cóż, nie był on jakiś znowu świetny, jednak miło ogląda się go kiedy człowiek zasadniczo nie ma co robić :)
Więc myślę, że to 7/10 jest dobrą oceną.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się.
Film bez wielkich fajerwerków choć całość bardzo przyzwoita i dobrze się ogląda.

Moim zdaniem "Ostatni Legion" choć bardziej przygodowy niż dramatyczny, z twarzą wychodzi przy takich rzeczach jak popularniejsze produkcje typu "Troja" , "Gladiator" czy "13 Wojownik".

I wcale nie uważam, by to była bajka czy kino typowo familijne.
Przecież nawet sztuczki Ambrosinusa nie są przedstawione w sposób typowy dla baśni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones