PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1304}

Ostatni seans filmowy

The Last Picture Show
7,8 6 351
ocen
7,8 10 1 6351
7,7 15
ocen krytyków
Ostatni seans filmowy
powrót do forum filmu Ostatni seans filmowy

Nigdzie nie ma tego filmu jest nie do zdobycia!!! Co z ta Polska czy tu juz nic nie ma? ;/ Jesli ktos wie gdzie można zdobyc ten film to błagam o kontakt!!! Bo w pasażu niestety kupic nie mozna bo brak...oczywiście ;/

ocenił(a) film na 10
Mackenzie_2

spoko mam ten film :)
niedawno sciągnołem go z neta, jest tylko maly problem z napisami... otóż film jest w wersji 23klati na sekunde, a wszystkie napisy jakie sa dostepne w necie to 25klatek/s... tak wiec musze sie sporo namęczyc aby dopasowac... z drugiej strony widzialem ten film z 5 razy, tak wiec napisy mozna traktowac jaki miły dodatek ;)

ps.
w razie kontaktu pisz evry1@vp.pl

Mackenzie_2

Kupiłem dość niedawno - 14 lutego; w Poznaniu w Browarze; 39,99 zł. Film doskonały. Dla masochistów dobra wiadomość: można obejrzeć z np. hiszpańską wrsja językową (spróbowałem - ZGROZA; dubbing uważam za zbrodnię przeciwko aktorom!!!) A pierwszy raz widziałem w 1974 rok uw DKF. To były lata - po 120 filmów rocznie widywałem. Teraz nie ma na co iść do kina. Śmieci, śmieci, śmieci...

Mackenzie_2

bedzie lecial jutro 25.11.2006 sobota godz 9 rano na tvp kultura

777777

na bank dostępny będzie w empiku :) bo zamawiam właśnie 2szt :] będzie po 39,99 ale pewnie warto tyle dać.

pozdrawiam

vaski

Można go kupić w merlinie po 39,99 zł.
http://merlin.pl/Ostatni-seans-filmowy_Peter-Bogdanovich/browse/product/2,447828 .html

Mackenzie_2

Właśnie obejrzałem. Arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones