PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1304}

Ostatni seans filmowy

The Last Picture Show
7,8 6 351
ocen
7,8 10 1 6351
7,7 15
ocen krytyków
Ostatni seans filmowy
powrót do forum filmu Ostatni seans filmowy

Zawsze wiem co napisac

użytkownik usunięty

jak oglądam czarno białe filmy. dlaczego? bo często są to filmy dla wybranych, nie każdy lubi tego typu kino. Dla mnie film rewelacja.
Niby nic się nie dzieje, trudno nakreślić jakąś konkretna akcję, ale chyba o to w tym filmie chodzi. Smętne życie zwykłych obywateli z Teksasu(jeśli się nie mylę), dojrzewanie, pierwszy krok w dorosłość. bardzo dobrze to jest przedstawione. zgadzam się z poprzednikami - każda postać ma swój styl , nie ma gorszej ni lepszej.
na marginesie - bardzo pięknie wyglądała młoda Cybill Shepherd
mam nieraz wrażenie , że ten temat jest ponad czasowy, takie zaściankowe życie młodych w małych miejscowościach lub wsiach gdzie nie ma naprawdę co robić.
Dla mnie film 8/10

użytkownik usunięty

A.... jeszcze coś:

zaskakująca jest najbardziej kreacja tego Timothy Bottoms (jako Sonny).
Młody dojrzewający chłopak, który chce mieć też ten pierwszy raz za sobą. jest z dziewczyna tylko dlatego , że po prostu w tym wieku należy i wypada być z dziewczyna.Niezaspokojony, trafia na dojrzała kobietę , która go uczy kunsztu miłosnej alkowy ,w zamian sama doświadcza tak naprawdę prawdziwe uniesienia seksualnego.Bomobowo przedstawiona cała ta relacja- korelacja. .. serio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones