PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688}

Ostatni sprawiedliwy

Last Man Standing
7,0 24 211
ocen
7,0 10 1 24211
6,8 6
ocen krytyków
Ostatni sprawiedliwy
powrót do forum filmu Ostatni sprawiedliwy

Dobry, ale poobcinany.

ocenił(a) film na 7

Widzialem kiedys w niemieckiej TV i byla kwestia, ze ta dziwka byla Polaka, a w polskiej TV tej kwesti juz nie bylo. Ciekawe ile jeszcze roznych kwesti powycinali.

Zyga1

wlasnie to ogladam i bylo, ze sie nazywa wanda i jest polaczkowa cwaniara,czy cos w tym stylu

ocenił(a) film na 7
pankiteam

No faktycznie. Mozliwe, ze mi to umklo.

Zyga1

Hehe zajebisty film

ocenił(a) film na 7
Zyga1

Najlepiej poszukać wersji oryginalnej, to się wyjaśni. Poza tym Christopher Walken w niemieckiej wersji ma bardzo niekorzystnie dobrany głos.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Norma w niemieckim dubbingu

ocenił(a) film na 7
polska9999

W sumie najlepiej jednak brzmiał mi dotychczas po niemiecku Sylvester Stallone w 'Ponad szczytem'. No i do kompletu Arnold Schwarzenegger odmawiający psychotyczne 'Ojcze nasz' po niemiecku w 'Planie ucieczki' - ale tutaj to już akurat nie musieli dubbingować :)))

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Innymi słowy - twarde chłopy z muskułami. Od jakichś 16 lat próbuję przekonać siebie i innych, że język niemiecki może być językiem delikatnych osobników... no cóż, trafiła mi się jedna germanistka na UW, która mówiła po niemiecku z francuskim niemal zaśpiewem (dodatkowo znała angielski i fiński, co zapewne miało wpływ). Ale w większości przypadków bardziej od niemieckiego skrzypi tylko norweski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones