PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 968
ocen
5,8 10 1 10968
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Oceny

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem sposobu oceniania filmów na filmweb, często chcąc się dowiedzieć czy film warty jest obejrzenia wchodzę tu. Tylko potem okazuje się że oceny nijak mają się do rzeczywistości. Nieraz film jest totalną beznadzieją a ma wysokie oceny i nie wiem za co, a dobre filmy są nisko oceniane. Film " Frozen" akurat jest według mojej oceny bardzo dobry ponieważ obejżałam go w napięcu do końca, a w przypadku filmów, ktore mają dużo punktów nieczęsto mi się to zdarza.

ocenił(a) film na 7
iwkako

Tutaj zwyczajnie jest za dużo domorosłych znawców kina i dzieci które co chwile zdradzają fabułę. Polecam IMDb tam ten film ma ocenę 6.5, co moim zdaniem w pełni oddaje jego wartość. Trzyma w napięciu, dosyć ciekawy pomysł, aktorstwo stoi na przyzwoitym poziomie. Tylko zakończenie, z pewnych względów psuje efekt końcowy. Na przyszłość zwyczajnie radzę nie brać ocen tutejszych użytkowników pod uwagę Tym bardziej, że jak mawia mój ojciec gdy jest za duży odsetek Plaków w jednym miejscu, zaczyna się robić syf :)

iwkako

dokładnie, całe szczęście że obejrzałem film "w ciemno", nie zapoznając się z ocenami "znawców kina". Z tego co widzę to większość osób zbija się z samego pomysłu, no i oczywiście jest to amerykański syf, więc po co wogóle oglądać? Najlepiej dać "na czuja" 1/10.
Moim zdaniem film wart obejrzenia. Trochę przypadkiem na niego trafiłem, bo głośno o nim nie było.
+ Nie ma tu fajerwerków, ale sama sytuacja wydaje się prawdopodobna (trochę naciągana w amerykańskim stylu). Dobre zawiązanie akcji, ot taki wypad na deskę, trójka znajomych, luźne rozmowy. Dopiero z czasem zdają sobie sprawę w co wdepnęli. Niektóre zachowania bohaterów wydawały się bezsensowne, ale kto w takiej sytuacji myślałby racjonalnie?
+ Także gra aktorska nie raziła po oczach, nie było mega gwiazd hollywoodu, których nie można za szybko zabić bo przecież dostali grube miliony...
+ muzyka też wpasowana została adekwatnie do sytuacji, nie narzucała się, stanowiła optymalne uzupełnienie wizji:) Na początku młodzieżowe rockowe klimaty, potem bardziej stonowane dźwięki.
zaś na minus:
- trochę schematyczna budowa
- bliżej końca tempo siada (zakończenie nie powala),
- mogą też nudzić rozmowy bohaterów (choć to chyba celowe działanie, żeby widz mógł "wejść w ich głowy")

Podsumowując, nie jest to arcydzieło, ale obecna ocena na FW jest wielce krzywdząca. Polecam fanom białego szaleństwa:D

ocenił(a) film na 7
iwkako

nigdy nie sugeruje sie innymi bo kazdy lubi cos innego dlatego trzeba zawsze kierowac sie swoim roumem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones