PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163428}

Ostatnia jazda

The Last Ride
282
chce zobaczyć
Ostatnia jazda
powrót do forum filmu Ostatnia jazda

Naprawdę dobry

ocenił(a) film na 8

Film wg. mnie jest naprawdę dobry. Opinie tutaj są nie za ciekawe i dlatego cieszę się, że obejrzałem go nim przeczytałem te wypowiedzi. Polecam każdemu, kto lubi dobrą sensację. "Ostatnia Jazda" od początku do końca mnie ciekawiła, także naprawdę ją polecam.

ocenił(a) film na 5
guzik2k

Popieram...

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

Też się podłączę- film dobry warty zobaczenia.Potwierdziło się w moim przypadku że warto obejrzeć po mimo niepochlebnych opini większości. Są dobre auta, jakieś poscigi , trochę dramatu. Przesadzona jest tylko lsaka która jako mechnik tuningowy ma za ładne ręce i wciąż pięknie ułożone włosy :)

ocenił(a) film na 3
guzik2k

może i dobry ale ma bardzo dużo minusów, które tą dobroć przysłaniają:
-przede wszystkim jest bo bólu przewidywalny (do tego stopnia że nawet byłem w stanie przewidzieć markę samochodu którym jeździł bohater grany przez Hopera, mimo iż nie widziałem wcześniej w ogóle że ten film istnieje, po prostu go włączyłem w TV, patrze wychodzi koleś z więzienia, a wnuk po niego hyundaiem podjechał, a ja mówię "Spieprzaj z tym plastikiem dawaj mojego Pontiaca, a ten cały dziadek za chwilę wali tekstemw tym stylu, tylko innymi słowami) ogólnie zawsze wiedziałem co się stanie w następnej scenie.
-jeżeli ktoś się chociaż trochę zna na motoryzacji i technice to będą go śmieszyć wypowiedziane przez bohaterów teksty (wyreguluje zawory w nowym samochodzie, i coś jej to na pewno da, szczególnie że regulacja jest dziś automatyczna, hydrauliczna, to mnie najbardziej rozbiło) a już to co robią to w ogóle jest żałosne (przemalowali auto bez rozkładania, przyciemnili szyby bez wyjmowania, tnie kawałek czegoś tyle czasu że chyba jest to mel o grubości 30cm, podchodzi do nowego samochodu z palnikiem acetylenowym, nie wiem po kiego wała itp)
- Gra aktorska bardzo średnia.
i jeszcze sporo by się znalazło, ode mnie 3/10 za maksymalną przewidywalność i pseudo fachowość jaką prezentowali bohaterowie, mnie to strasznie kuje w oczy.

moim zdaniem marna podróbka słabego "Szybcy i Wściekli" czyli nic ciekawego, ale dzieciom i typowym mieszkańcom USA może się podobać, oczywiście nikomu nie uwłaczając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones