PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338151}

Ostatnia zima wojny

Oorlogswinter
6,5 2 149
ocen
6,5 10 1 2149
Ostatnia zima wojny
powrót do forum filmu Ostatnia zima wojny

- ogladajac ten film przyszlo mi jedno do glowy...jak ci holendrzy maja sie zle, smiechu warte !!! a najlepszy jest ten rozbity pilot co sie ukrywa w lesie w tym szałasie, chyba wiadomo ze jak sie XXX czasu nie goli to ma się zarost jak h... a nie jak ON "bródka" wygolona jak playboy 2011...TEN FILM TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE !!!

ocenił(a) film na 6
TobiWUJO

przecież leżał tam całę dnie , więc miał czas by się ogolić, sam film jednak dla mnie za nudny, w całości obejrzałem go dopiero za trzecim podejściem, ogólnie to fajny klimat i pomysł, ale reszta słąbo

TobiWUJO

Jak dla mnie to też film oceniam jako słaby.
Uwaga, spoilery!
Wątek ze "zdradzieckim wujkiem" był bezcenny! :)
A najlepszą sceną było... przechodzenie pod mostem, wisząc na barierce :)
Zgubienie pościgu karetą był równie dziwaczny. Wystarczyło zjechać w leśną ścieżkę i tym samym gubi się TUZIN żołnierzy na MOTORACH; dalej można już spokojnie iść pieszo.
Że też nie wspomnę o nie zamarznięciu w tym leśnym schronieniu (brak ognia!) i tym, że Niemcy już w chwili pierwszego Niemca, nie przeczesali dokładnie całego lasu. Na boga, przecież ten właz było widać.

Oj trochę za dużo banałów w tym filmie się uzbierało. Żal takiej organizacji na tak przedstawioną historię.

PS
Nie obyło się również bez krzyku Wilhelma.

ocenił(a) film na 6
BUNCH

Panowie podawanie takich argumentów jest smutne mimo że nawet mogą być słuszne:-)
takich nierealnych sytuacji jest po kilka w każdym filmie, wszystko zależy od indywidualnej interpretacji.
Pozdrawiam film niezły, ciekawa historia, kiepskie dialogi, dość dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 3
Maverick0069

SPOILER

Problem polega na tym że akcji w tym filmie jest mało i każda taka sytuacja została skopana. Np w lesie - ci na rowerach, na wprost niemcy na motorze, jada w ich kierunku, a ci szybciutko czmychnęli w bok i już ich nikt nie zauważył. No a scena z mostem? U góry kupa niemców, chłop spadł do wody, oczywiście nikt nic nie usłyszał i nie zauważył.

No a to że dzieciak i jego siostra płynnie mówili po angielsku?

Motyw z raną tego lotnika? Widać że wdała mu się gangrena, siostra mu założyła opatrunek i wprost cudowne uleczenie.

Niemcy w lesie pod koniec filmu oczywiście tez mieli IQ jak boty z pierwszych gier FPP - wystrzału nie usłyszeli

Trochę tego za dużo jak na taki film.

ocenił(a) film na 3
TobiWUJO

Bardzo słaby film, fabuła nudna, a historia wyssana z palca. Też rzuciło mi się w oczy fakt, jak Ci holendrzy to źle mieli w czasie wojny. No i pierwsza scena, jeden jedyny niemiecki żołnierz na rowerze w ciemnym lesie haha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones