plakat filmu Ostatnie Tchnienie

Ostatnie Tchnienie

Last Gasp
4,9 43
oceny
4,9 10 1 43
52
chce zobaczyć
{"type":"film","id":31544,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ostatnie+Tchnienie-1995-31544/tv","text":"W TV"}]}
Ostatnie Tchnienie
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Leslie Chase, dociera do ziem zamieszkanych przez prymitywne meksykańskie plemię Toteków. W wyniku powikłanego zbiegu okoliczności zabija jego kacyka. Rozpoczyna się najprawdziwszy thriller z kręgu egzotycznych tajemnic. Umierający wódz, wydając ostatnie tchnienie, sprawia że jego duch przenosi się drogą "usta-usta" - do ciałą mordercy.Leslie Chase, dociera do ziem zamieszkanych przez prymitywne meksykańskie plemię Toteków. W wyniku powikłanego zbiegu okoliczności zabija jego kacyka. Rozpoczyna się najprawdziwszy thriller z kręgu egzotycznych tajemnic. Umierający wódz, wydając ostatnie tchnienie, sprawia że jego duch przenosi się drogą "usta-usta" - do ciałą mordercy. Po latach, zaintrygowany serią tajemniczych zabójstw, na peryferie Meksyku dociera amerykański prywatny detektyw Ray Rattiner. Działa na zlecenie wdowy po jednym z zabitych. Czy wpadnie w końcu na ślad mistycznej tajemnicy?

Ostatnie Tchnienie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.