PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8441}

Ostatnie tango w Paryżu

Ultimo tango a Parigi
6,9 25 398
ocen
6,9 10 1 25398
7,5 19
ocen krytyków
Ostatnie tango w Paryżu
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu

Ten "wulgarny " film obejrzało chyba wiecej kobiet niż mężczyzn . Mężczyżni dzisiaj to ginacy gatunek wpływ na to ma egoizm i niezrozumienie kobiet . Niesamowita jest pierwsza scena w mieszkaniu . Po krótkiej rozmowie coś wisi w powietrzu . On podchodzi i podnosi Ją . Ona może się tylko domyslać co się wydarzy . Nie robi tego jak brutal jest delikatny a zarazem pewny siebie i to Ją w Nim podnieca . Sytuacja nabiera tempa z narastającym podnieceniem kochanków . Są sami ...Ona nie patrzy na konsekwencje . Zapomina się dla Niego ... każdy chciałby być na Ich miejscu .

ocenił(a) film na 9
robert_fk

A na to nie zwróciłem uwagi, ale tak to jest jak się ogląda na komputerze !

ocenił(a) film na 1
robert_fk

A Tobie się chyba rzadko kiedy załącza syndrom człowieka myślącego...

ocenił(a) film na 10
Narine89

To prawda Narine89 jestem penisem z małym mózgiem na dwóch nóżkach :)

robert_fk

Zabawne, że przez tą "niesamowitą" scenę umyka większości wprawnych obserwatorów, mało istotny fakt, że to jest film o słabym człowieku.
Paul nie jest archetypem mężczyzny, on jest po prostu ludzki. Odreagowuje traumę, życiowy zawód, rozczarowanie sobą. Jeżeli w tym obrazie jest jakaś "siła", to jest nią wielowymiarowość tej postaci.

ocenił(a) film na 10
Nin_a

Dla mnie scena " na piętrze " jest historią bodźca erotycznego wysłanego przez kobietę do mężczyzny . Nin_a ja jestem takim "wprawnym obserwatorem" , szkoda że odkryłem To w sobie tak późno :)

robert_fk

... Panie Robercie, to brzmi niemal jak przyznanie mi racji;)

ocenił(a) film na 10
Nin_a

... to po prostu erotyk z zawiłą fabułą ... Zgodzę się z Tobą że Paul miał traumę, życiowy zawód, rozczarował się sobą . Dodałbym jeszcze że nabiera dystansu do siebie i to jest dla Jeanne bardzo uwodzicielskie... A sex jest doskonałym sposobem na poprawę nastroju i samopoczucia... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones