PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345997}

Ostatnie zlecenie

Bangkok Dangerous
6,2 24 933
oceny
6,2 10 1 24933
4,5 8
ocen krytyków
Ostatnie zlecenie
powrót do forum filmu Ostatnie zlecenie

Choroba a może?

ocenił(a) film na 8

Może ja jestem już chora psychicznie, może jestem z innej planety, ale coraz częściej filmy, które nikomu się nie podobają, są dla mnie naprawdę dobre. Max Payne, Ostatnie zlecenie itp. Filmy ogółem średnio oceniane, ale dla mnie mają to coś, bo zawsze szukam w nich tego czegoś, jakiegoś morału, pouczenia, albo po prostu ciekawego przedstawienia tematu. Ostatnie zlecenie na prawdę było dobre. Historia seryjnego mordercy, który w jakimś stopniu jest też człowiekiem, który się do tego nie przyznaje. Przechodzi zmiany w swoim życiu, a potem sam dochodzi do zaskakujących wniosków.

Może mam inne spojrzenie na filmy.

ocenił(a) film na 7
kasia043_2

ja Ci mówię droga Kasiu, że chora psychicznie to Ty nie jesteś. bowiem i ja musiałabym być.
mnie też podobają się filmy, które dla innych wydają się być beznadziejne (lub jeszcze gorsze).
no cóż takie są gusta. :)
"Max Payne" obejrzałam i mimo zniechęcających opinii muszę przynać, że dla mnie się podobał.
a co do "Ostaniego zlecenia" zobaczę w weekend i wtedy wydam werdykt ;)

pozdrawiam Imienniczkę :)

kasia043_2

mnie sie tez te oba filmy podobaja tylko w Maxie niepodobaly mi sie te Valkirie latajace a w Ostatnim Zleceniu fryzura Caga ^^ no i lekki niedosyt ale ogolnie ok

ocenił(a) film na 7
gex221

zgadzam się, nie są to jakieś wybitne arcydzieła, ale są okej :)
a fryzura jak fryzura, Cage ma już swoje lata :D

ocenił(a) film na 5
MsCorleone

Ja natomiast musze sie odniesc troche krytycznie do tego filmu
Spodziewalem sie czegos lepszego zwlaszcza po poczatku ktory byl calkiem calkiem, a tu klops....

Niestety ostatnie film z NC ktore ogladalem to slabe produkcje

Ogólnie jak ja to okreslam film do ogladniecia, ale nie zebym go musial poasiadac w swojej kolekcji...

Pozdrawiam

Max Payne jeszcze nie ogladalem bo mi cos dzwiek siadl ale z checia ogladne bo gra mi sie podobala...

gex221

Tak się właśnie zastanawiałam, czy tylko ja to widzę, czy Cage naprawdę ma coś nie teges z włosami. Wygląda jak jakiś trans w peruce. Przez tę jego fryzurę nie mogłam się skupić na akcji :)
Ale film był naprawdę niezły.

ocenił(a) film na 8
Krasny_Ludek

Dokładniee, fajny film (nie licząc zakończenia) i cudowna muzyka

ocenił(a) film na 5
kasia043_2

Jak się bardzo chce, to i w największym banale można znaleźc jakies przesłanie ;) Mnie się wydaje, że do tych filmów trzeba podejśc właśnie bez zbędnych oczekiwań, wtedy nie ma mowy o rozczarowaniu. Ot średnia sensacyjka na wieczór, obejrzeć, schować i już do niej nie wracać.

kasia043_2

Dla mnie film średni.Momentami nudnawy,filmów w których kobieta zmienia mężczyznę było już sporo i pewnie jeszcze więcej zostanie nakręconych.Film nie wyróżnia się niczym specjalnym 1.5 h z hakiem trochę sie dłużyło, ale przez cały czas trwania filmu miałem nadzieję, że przynajmniej zakończenie filmu nie będzie standardowe.No i miałem racje,zakończenie uratowało trochę ten film.Tak więc daje 6/10.Teraz przydałoby się, żeby Cage zagrał w lepszych filmach.Tak dla odmiany.

ocenił(a) film na 8
kasia043_2

Niestety mózgi przeżarte serialami nie są w stanie ocenić czegoś, co wykracza ponad poziom serialu. Coraz więcej osób stacza się na samo dno intelektualne. Piwo, pilot do telewizora i seriale lub gry komputerowe oto nadchodząca przeszłość. Żadnego innego kataklizmu nie trzeba. To samounicestwienie.

kasia043_2

Dopisuję się do Klubu Chorych Psychicznie ;)
Oba filmy oceniam pozytywnie (7/10).
"Ostatnie zlecenie" nie ustępuje jakością innym podobnym produkcją a jak dla mnie jest klimatyczny. Ale może to moja sympatia do Azji...

ocenił(a) film na 8
kasia043_2

Jaka choroba koleżanko! Nie licząc zakończenia świetny film z genialnym motywem muzycznym w scenach Joe z Fon!!!!!! Cudownie pokazano tą ich relację, a muzyka.... cudowna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones