PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594155}

Oszustki

The Hustle
6,0 46 402
oceny
6,0 10 1 46402
4,7 10
ocen krytyków
Oszustki
powrót do forum filmu Oszustki

Akcja filmu schematyczna, banalna, rwie się. Motyw uwodzenia milionera, aby go oskubać był już ćwiczony w filmach wielokrotnie - tym razem mamy wersję bardzo marną. Dowcipy wulgarne i prymitywne (jak z filmu "Głupi i głupszy"). Albo mało wyszukane: gruba bohaterka zamawia dużo jedzenia. Dużo odniesień erotycznych na poziomie rynsztoka. Skąd oszustka wiedziała jaki naszyjnik ma wcześniej nieznany milioner, aby zrobić jego kopię? Anne Hathaway ma źle zrobiony makijaż - który jest wyraźnie rozmazany. Ogólnie nuda. Ostatnia scena odpłynięcia motorówką wygląda tak, jakby ją w na Wiśle koło Płocka kręcili. Daję 3/10.

antydaktyl

hahha ktos, kto daje 7/10 takiemu syfu jak Kobiety Mafii pisze o wulgarnosci i prymitywnym dowcipie, coz za ironia.
Z 2giej strony dajesz marne 6 Green Book, nie no mistrz jestes :)

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Każdy ma prawo do wystawienia dowolnej oceny, zaś twoja próba zabłyśnięcia intelektem w formie kpiny (z której praktycznie nic nie wynika), wiele mówi o autorze tych wypocin. Załapałeś to mistrzu, czy rozrysować ci to na kartce? :)

Celowe wyszukiwaie moich wypowiedzi mowi za to cos o tobie, masz bardzo puste zycie osobiste, zeby w taki sposoba tracic czas :) Pogratulowac mistrzu.

użytkownik usunięty
master_of_vinyl_donuts

Istnieje sposób szybkiego i efektywnego wyszukiwania postów. Jest to świetne rozwiązanie pozwalające na bliższe zapoznanie się z treściami, które zamieszcza konkretny użytkownik. Wchodzi to w krąg mojego zainteresowania, zatem trudno to nazwać marnowaniem czasu, skoro pomaga to podczas korzystania z portalu jakim jest filmweb. :)

Nie wziąłeś tego najprostszego rozwiązania pod uwagę, ale pójdźmy tokiem twojego rozumowania. Jeśli mam bardzo puste życie próbując dotrzeć do twojej osoby, to jak nazwiesz swoje, kiedy przeznaczasz czas na niezbyt inteligentne epitety ad personam w odpowiedzi? Życie pełne radości i samych pozytywnych myśli? :D

Jest jeszcze jeden dobry powód, który rozkwasza twoją teorię w drobny mak. Natrafiłem także na temat w którym oczekujesz odpowiedzi na palące ciebie pytanie, więc pospieszyłem z pomocą, oczywiście bez odzewu z twojej strony bądź podziękowania. Oczywiście nie jestem tym faktem zdziwiony.

https://www.filmweb.pl/film/Czarne+lustro%3A+Bandersnatch-20...

Musisz popracować nad dowcipami, bo najwidoczniej uważasz, że pomoc innemu użytkownikowi to także strata czasu. Tobie też bym pogratulował, ale nie ma za bardzo czego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones