PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124129}

Półmrok

Half Light
6,4 8 866
ocen
6,4 10 1 8866
Półmrok
powrót do forum filmu Półmrok

Nudny, a co najgorsze schematyczny i powielający wiele innych filmów z gatunku thriller/horror. Cieszą oko śliczne plenery, świetnie uchwycone przez kamerę. Muzyka także niczego sobie. Ale cała intryga naciągana i sztuczna. Na dodatek, pewne wątki pozostały nierozwiązane.
Za dużo gatunków w tym filmie. Ni to thriller z zagadką w tle, ni horror, ni film kryminalny. Wszystko opiera się na zasadzie: trochę tego, trochę tamtego, zobaczymy co nam wyjdzie. Demi Moore zagrała całkiem nieźle, ale co z tego skoro scenariusz filmu jest wysoce niesatysfakcjonujący. Powtórzę jeszcze raz: historia przedstawiona w filmie choć niewątpliwie atrakcyjnie opakowana (zdjęcia, muzyka), okazała się nudząca i mało zaskakująca. Zdecydowanie odradzam oglądanie "Półmroku".

La_Pier

"Nudny, a co najgorsze schematyczny i powielający wiele innych filmów z gatunku thriller/horror. "

No ja wiem czy on taki nudny? Raczej mnie sie podobal. Czy powielajacy watki? Owszem, mozliwe, ale coz innego mozna wymyslec, zeby nazywalo sie thriller??

"Cieszą oko śliczne plenery, świetnie uchwycone przez kamerę. Muzyka także niczego sobie. Ale cała intryga naciągana i sztuczna. Na dodatek, pewne wątki pozostały nierozwiązane."

Z tym sie zgodze, pogoda byla piekna;-) Muzyka tez byla pieknista ;-)
Cala intryga byla powiedzmy dosc prosto skomplikowana, ale nie wiem czy sztuczna, chociaz naprawde nie wiem po co:

- "Angus" wrocil sie po ten film z aparatu a potem i tak... (nie chce aby ktos czytal zanim obejrzy film)...

- Jak to sie stalo, ze koles zamieszkal w latarni NIEZAUWAZONY przez mieszkancow wioski? Zyl rybami i powietrzem?

- LAtarania zautomatyzowana czy nie?...

POLECAM OBEJRZENIE POLMROKU, PONIEWAZ DEMI BYLA FAJNA;-)
pozdro
Cerdo Belon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones