Half Light

1 godz. 50 min.
6,4 8 611
ocen
6,4 10 8611
2 476
chce zobaczyć
{"type":"film","id":124129,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Half+Light-2006-124129/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Półmrok
 • MsliverK ocenił(a) ten film na: 7

  Uwaga spoiler. Proszę mi powiedzieć jak się film skończył? Jakimś cudem mimo zainteresowania filmem, zasnęłam :( pamiętam, że do tej wioski przyjechała jej przyjaciółka i jakiś mężczyzna i moment kiedy we 2 rozmawiali.

 • edytka_wolomin ocenił(a) ten film na: 7

  MsliverK Przyjaciółka rozmawiała z Patrickiem, który udawał Angusa. Przekazała mu pieniądze za udział w intrydze. Patrick miał wyjechać, jednak na stacji przypomniał sobie, ze na wyspie została klisza z aparatu, kiedy robił sobie zdj z Rachel i wrócił się po nią. Mąż Rachel czekał na nią w domku, uśpił ja i razem z przyjaciółka zabrali ja na wyspę z latarnia, chcąc upozorować jej samobójstwo (związali jej nogi łańcuchem, przyczepili kotwice i wrzucili do wody). Udało jej się wydostać, bo do wody wpadł klucz do kłódki. Mąż z przyjaciółka weszli do latarni, Rachel po tym hak udało jej się oswobodzić rowniez, wywiązała się szamotanina - przyjaciółka uderzyła się w głowę, tak jak żona Angusa, mąż zaczął gonić Rachel na górę. Z sufitu opuścił się hak - Patrick/Angus rzucił się na męża i go przebił hakiem. Następnie Patrick/Angus wyszedł do Rachel na balkon, dał jej muszle i skoczył na urwisko. Rachel wróciła do Londynu, do swojego domu.

 • edytka_wolomin ocenił(a) ten film na: 7

  MsliverK Chodziło o Marcusa nie Patricka - generalnie o tego kolesia, który podszywał się pod niezyjacego latarnika :)

 • edytka_wolomin ocenił(a) ten film na: 7

  MsliverK Sorry, to był Patrick, dobrze napisałam na początku :)

 • MsliverK ocenił(a) ten film na: 7

  edytka_wolomin Dziękuję bardzo za dokładną odpowiedź, pozdrawiam!!:)