PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9009}

Płytki grób

Shallow Grave
7,0 12 985
ocen
7,0 10 1 12985
7,1 9
ocen krytyków
Płytki grób
powrót do forum filmu Płytki grób

ale pierw slowko na temat PG, film ogolnie nudny jak dla mnie jednak pod koniec robi sie ciekawiej.. to wszystko co moge na ten temat powiedziec.
a teraz pytanko.

wiele lat temu ogladalem w tv bardzo ciekawy film i zastanawiam sie czy ktos mi pomoze i poda tytul, akcje filmu pamietam bardzo slabo wiec napisze wszytko co pamietam, w jakims nieduzym miasteczku w stanach zyje sobie 3 kumpli, sa oni chyba pracownikami fizycznymi (pracuja na roli, albo w tartaku albo cos w ten desen), pewnego dnia gdzies przy lesie rozwala sie mala avionetka, oni ja odkrywaja i znajduja w srodku oprocz trupow walizke z pieniedzmi (i mozliwe 2 walizke z dragami), pieniadze oczywiscie biora dla siebie i umawiaja sie ze dopoki sprawa nie uschnie to kasy nie ruszaja, jednak kazdy z nich zaczyna miec w d.pie przyjazn i zaczynaja sie kombinacje jak sie szybko dobrac do tej kasy, skutkuje to ze kazdy probuje wykiwac drugiego.... no i to wszystko co pamietam :(

wydawalo mi sie ze moze tam gra peter galagher ale przejrzalem jego dorobek aktorski i niczego takiego nie znalazlem.

jak ktos ma jakis pomysl co to moze byc to dajcie znaka

pozdro!

Grisza30

dla potomności :) film ktorego szukam to " simple plan "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones