PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386263}

Pada Shrek

Shrek the Halls
6,5 58 641
ocen
6,5 10 1 58641
5,1 15
ocen krytyków
Pada Shrek
powrót do forum filmu Pada Shrek

nie bylo tu prawie nic smiesznego. niestety przykre. czuc, ze zrobione na sile.

ocenił(a) film na 10
ender140

A mi sie podobal.
Usmialam sie jak nie wiem co ;)
ale kazdy ma inny gust ;)
Wesolych Swiat :)

ocenił(a) film na 10
_Mika_a

Mika_a mi też się podobał! A to z ptakiem, gdy Shrek opowiada bajkę było extra :D:D:D
Merry Christmas!

ocenił(a) film na 10
Maxi

maxi z ptakiem nie kazdemu sie podobalo

http://www.filmweb.pl/topic/756623/EEEEEEEEEJ%21.html

Ale jak ktos nie ma poczucia humoru i ma kosmate mysli to tak juz jest ;)

_Mika_a

Ja też się zawiodłam. Cóż, 3 był bezdennie nudny, więc czego spodziewać sie po robionego pod publiczkę świątecznego filmiku. Może to już z przesytu, ale kiedy słyszę te na siłę śmieszne dialogi Wierzbięty, to kartofle mi w piwnicy gniją.

ender140

A mnie tam już Shreki nudzą... co rusz to nowa część, to jest już męczące, dali by trochę na wstrzymanie to i efekt bo dłuższej przerwie byłby lepszy. Tak jak z Toy Story 3... to dopiero film, który chętnie zobaczę bo długim rozstaniu z bohaterami.

ender140

Moim zdaniem za krótki był
i fakt jedyna śmieszna rzecz to z tym ptakiem była.
Sceny jak z horroru też miały swoje miejsce ..na myśli mam Ciastka i scenę jak Mikołaj pożera jego dziewczynę.
Dziecim nie polecam tego filmu.

ocenił(a) film na 10
ender140

Mnie rozwalił po za tekstami ta opowieści o mikołaju jak te dzieciaki pierdły

ocenił(a) film na 7
saper933

A mnie najbardziej rozśmieszył jak Kot zaczął opowiadać i zaczął bawić się pomponikiem :D. I jeszcze scena gdy Shrek chodził po tej górze (ta muzyka). Parę innych też było fajnych. Filmik był całkiem fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones