Palimpsest

2006 1 godz. 27 min.
6,2 10 443
oceny
6,2 10 10443
5 319
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}
powrót do forum filmu Palimpsest
 • Jak dla mnie to wielkie osiągnięcie polskiego kina, rewelacyjny scenariusz, znakomita reżyseria, montaż robi niesamowite wrażenie.

 • fidelio ocenił(a) ten film na: 4

  reyo A widzailkes ty keidy naprawdę dobre thrillery z doskonałą rezyserią oraz montazem? chyba nie, bo inaczej bys nie napisał tego, co napisales. Palimpsest wydaje się Ci tak dobry dlatego,ze w Polsce thrillery w ogóle nie powstają.

 • fidelio A nie zauważyłeś jak napisałem że to wielkie osiągnięcie POLSKIEGO KINA?

 • reyo Własnie, ten film to dobry krok na poprawe polskiego kina.

 • chemas ocenił(a) ten film na: 8

  reyo Po latach, ale muszę napisać, ponieważ zauważyłem w temacie tego filmu masę negatywnych wypowiedzi. Jeden z najbardziej klimatycznych polskich filmów z doskonałą ścieżką dźwiękową i obsadą. Polecam.

 • beradi ocenił(a) ten film na: 8

  reyo Zgadzam sie film z super ujeciami , muzyka mistrzostwo , charakteryzacja aktorów (choćby sasiad z naprzeciwka z czyms tym pod broda lub patolog postacie bardzo wyraźne ) film wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie , obejrzałem go na ekranie telewizora i żałuje ze nie mogłem w kinie

 • ss20 ocenił(a) ten film na: 9

  reyo Najlepszy scenariusz w ostatnich kilkunastu latach polskiej kinematografii. Tylko trzeba uważnie oglądać a nie spać i czekać na końcówkę w której wyjdzie pan albo pani i wszystko wyjaśni. Czytając te negatywne komentarze mam wrażenie, że współczesne kino w stylu zabili go i uciekł oducza widzów koncentracji i uważności. Tu nie ma niepotrzebnych scen. Wszystko co niepotrzebne (np większość scenografii) już została usunięta przez reżysera. Zostawił tylko "materiały dowodowe".